Zapisz się do newslettera | Zarejestruj się | Zaloguj się

Jaka jest różnica w cenie między stropem Teriva a zwykłym?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

20 stycznia 2009, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka jest różnica w cenie między stropem Teriva a zwykłym wylewanym? Chodzi mi o całkowity koszt stropu. Czy są jakieś plusy i minusy jednego lub drugiego?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lipca 2010, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Już Ci mówię, wylewany jest droższy więcej roboty z zazbrojeniem plusy ma takie że jest wytrzymały i ma parametry akustyczne, a terrive wszędzie można zrobić przy duzych rozpietosciach lub skomplikowanych stropach czasem niezbledne jest zrobienie monolitu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Inspiracje w internecie Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Czy znacie jakieś ciekawe strony na facebooku, które publikują posty na temat wystroju wnętrz? Ja ostatni korzystam ze strony PodPierzyną (https://www.facebook....
  • Męska kuchnia Liczba postów: 84 Grupa: Porady i op... no wedlug mnie granitowe blaty sa bardzo takie klasyczne i elegnackie. W zasadzie pasuja to wiekszosci kuchni. W http://nagrobki-kamieniarstwo.com/oferta /wyroby...
  • Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ?? Liczba postów: 420 Grupa: Porady i op... Gorąco polecam materace termoelastyczne art-medic viscotherapy. Nigdy nie spało mi się tak wygodnie.
  • Szafa pod zabudowę Liczba postów: 52 Grupa: Porady i op... Długo z mężem szukaliśmy firmy do szafy wnękowej. Poznaliśmy oferty firm tutaj opisanych ale większość z nich nie istnieje. Postawiliśmy na Ja..em. Nie znaliśmy...
  • Jaka posciel wybrać? Liczba postów: 92 Grupa: Porady i op... Powiem trochę przewrotnie, dla mnie ważniejsze jest jaką kołdrę wybrać, bo przecież nawet najładniejsza pościel nie będzie się dobrze prezentować na sflaczałej....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 14491 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 412

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >