Jaką kabinę prysznicową wybrać? Eleganckie kabiny prysznicowe dla każdej łazienki.

« Powrót do artykułu: Jaką kabinę prysznicową wybrać? Eleganckie... | « Powrót do grupy: Wnętrza

27 kwietnia 2011, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

sam posiadam taki parawan nawannowy Free Line, jak ten ze zdjęcia. Uważam, że to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą zastąpić wanny kabiną prysznicową. Parawan nie jest przytłaczający, wygląda naprawdę fajnie, a co najważniejsze nie przeszkadza zarówno w leżeniu w wannie, jak i braniu prysznica na stojąco;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2011, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uważam, że same plusy ma taki parawan, w małych łazienkach niesamowicie się sprawuje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 stycznia 2015, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie lepiej coś robionego np. przez szklarza na zamówienie? Mój sąsiad zamawiał w zakladszklarski.com.pl bo nie mógł dostać kabiny na wymiar do łazienki. I tak oglądałem tę kabinę i jest o niebo lepsza niż sklepowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2015, 05:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie kabina prysznicowa ma być przede wszystkim praktyczna i na tym wolę się skupić przy jej kupowaniu. Ostatnio w ręce wpadła mi fajna oferta - http://ar24.com.pl/drzwi-pryszn-100-satyna-pearl-asdp3-super n-ravak-p-107.html i zastanawiam się nad jej kupnem. Czy jest tu ktoś kto mógłby może coś więcej powiedzieć o tym konkretnym modelu?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2015, 00:07

Zgadzam sie: good 0 bad

kabinę prysznicową kupowałem w sklepie www.salonomnires.pl, znajomy polecił mi ten sklep. Naprawdę duży wybór a i ceny przyzwoite.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2016, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam wykorzystać przy kabinie przysznicowej szkło typu lacobel. Jest niesamowicie wytrzymałe i co tu dużo mówić, wygląda bardzo elegancko :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2016, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tylko dodam od siebie, że zamiast kupować tego typu drzwi w marketach, o wiele taniej wychodzi u szklarza. Usługi szklarskie są zdecydowanie konkurencyjne cenowo a dodatkowo mają nieporównywalnie lepszą jakość.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2016, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kupiłam dobre drzwi na lazienkaplus.pl http://www.lazienkaplus.pl/pl/drzwi-rozsuwane-100-cm-kolo-ge o-6-gdrs10222003,49680,60,i.html i doskonale się spisują. eleganckie i proste w formie. a przesyłka doskonale była opakowana - nic się nie potłukło!

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2016, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się przede wszystkim podobają kabiny prysznicowe murowane, do których można dorobić szklane drzwi i zamontować oodzielnie fajne panele prysznicowe. To na każdym robi wrażenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 339

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >