Jaka karma dla dorosłego psa?

« Powrót do grupy: Nasze zwierzaki

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

28 lutego 2016, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Karma to Versele Laga. A jeżeli chodzi o sklepy zoologiczne w internecie to wolę ten sklep Zoofaktor.pl  Mam psa, kota i chomiki i zawsze tylko tam kupuję. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lutego 2016, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupuję Royala albo Purinę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2016, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

dobrą karmę to najlepiej w zoologicznym kupować niż w markecie. Sprzedawca zawsze doradzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2016, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój pies woli suchą karmę. Ja zawsze kupuję mu chapi. Lubi to. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2016, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój dostaje karmę Doctor Dog, jest naturalna, nie zawiera tych wszystkich sztucznych składników. Zamawiam przez internet na ich stronie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2016, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój pies ma swoją ulubioną karmę Royal Canin dla psa, nic innego nie chce jeść. Ale że jest pożywna i wartościowa, to niech je na zdrowie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2016, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mojemu pieskowi daje taką karme BRIT Premium Adult M

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2016, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

warto zapytać weterynarza, bo w podeszłym wieku psy wymagają specjalistycznego karmienia

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2016, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo jest różnych rodzajów karm dla psów i rzeczywiście trudno jest wybrać.
Może skorzystaj z tego poradnika http://zoorele.pl/jaka-karma-dla-psa-ktora-wy brac-na-co-zwracac-uwage/ . Doradzają tam jak wybrać najbardziej odpowiednią karmę dla swego pupila i na co zwrócić uwagę przy zakupie. Są tam również rankingi najczęściej kupowanych karm dla psów i można to również wziąć pod uwagę. Jeżeli się już wybierze karmę, to i tak trzeba jeszcze sprawdzić czy pies będzie zadowolony i karma będzie smakowała. Psy też bywają wybredne i nie wszystko im smakuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2016, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli mam czas i chęci, idę do zoologicznego po Acanę na wagę (bo Royal Canin jednak za drogi - tę karmę dostawał pies jako szczeniak). Jeśli nie mam czasu i chęci, kupuję w markecie duże opakowanie suchej Pedigree ;) Inne rzadziej, bo droższe.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pies ze schroniska Liczba postów: 183 Grupa: Nasze zwier... Jeśli szukasz kompleksowej obsługi weterynaryjnej, sprawdź zakres usług oferowanych przez LeVet. Oferują oni szeroki wachlarz zabiegów, które mogą pomóc Twojemu...
  • która karma? Liczba postów: 93 Grupa: Nasze zwier... Z takich bardzo dobrych karm to polecam https://rawpaleo.eu/pl/ karma pełnowartościowa idealnie sprawdzi się dla zwierzaka. My akurat mamy w domu pieska z probl...
  • karma dla kota? Liczba postów: 31 Grupa: Nasze zwier... Z takich lepszych karma dla kota to ja osobiście polecam karmę https://rawpaleo.eu/pl/. Karma z naprawdę bardzo dobrym składem. Bardzo długo szukałam odpowiedni...
  • Wyjazdy - z psami czy bez Liczba postów: 69 Grupa: Nasze zwier... Opalanie z Melanotan https://melanotan.biz/ to czysta przyjemność. Ten produkt sprawia, że moja skóra nabiera złocistego koloru, a opalenizna utrzymuje się prze...
  • Jamniczek Liczba postów: 21 Grupa: Nasze zwier... Jamniczki są słodkie, ale chyba z tego, co wiem, to są narażone na różne choroby. I przez całe życie robią planka :P

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19238 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 373

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >