Jaka klimatyzacja?

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

26 maja 2015, 22:13

Zgadzam sie: good 0 bad

pytaj u ekspertow, sprawa klimatyzacji jest bardzo pogmatwana, wiem bo sam próbowałem montowac u siebie w biurowcu i skończyło się na pomocy ze strony firmy www.ekowent-wentylacja.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2015, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej konsultować się bezpośrednio - http://acgroup.pl
Kazdy system jest inny, ma inne parametry, może mieć również całkiem inne zasady działania. Najważniejsze jednak aby właśnie dopasowali to profesjonaliści.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2016, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja myślę, że najlepiej skontaktować się z ludźmi, którzy siedzą w temacie. Tutaj http://nawilzacze.eu/ masz namiary na taką firmę.Projektują, wykonują i serwisują tego typu instalacje. Uważam, że w takich miejscach najlepiej szukać porad.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 22:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Całkiem sporo klimatyzatorów różnego typu ma na stanie hurtownia Swatt. Niedawno robiłem u nich swoje pierwsze zamówienie i myślę, że zostanę z firmą na dłużej. Zaproponowali mi program lojalnościowy i inne profity jako że mam własną działalność instalatorską. Więcej o ofercie i produktach jest do sprawdzenia na ich stronie swatt.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2017, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo rzeczy w ostatnim półroczu jeśli chodzi o instalacja klimatyzacyjne zamówiłem przez portal swatt.pl. Dobrze prowadzona i dobrze zaopatrzona hurtownia. Produkty na wysokim poziomie, ale też nie windują przesadnie cen. Zwłaszcza w przypadku zakupów hurtowych można tutaj liczyć na lepsze traktowanie i większe upusty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2017, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Zadowolony jestem z pierwszego zamówienia z hurtowni Swatt, oby dalej było tak samo profesjonalnie. Sprawna dostawa, klimatyzatory zabezpieczone, stan idealny bez żadnej ryski. Info o ofercie jest na swatt.pl i tutaj też można online składać zamówienia. Mam nadzieję, na dłuższą współpracę bo początek jest obiecujący.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam dość dobre warunki wynegocjowane w hurtowni Swatt (ich strona – swatt.pl). Głównie zaopatrują mnie w klimatyzatory, a ostatnio najwięcej montuję modeli kasetonowych zwłaszcza. Dobra obsługa, mają markowe rzeczy, nie są to produkty rodem z Chin czy innych Wietnamów. Gwarancja, porządne opakowanie podczas dostawy, szybki kontakt telefoniczny z obsługą.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2017, 23:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Klimatyzatory i cały osprzęt do montażu sprzedają w hurtowni Swatt – swatt.pl. U nich może poszukaj. Najwięcej zdarza mi się zamawiać ostatnio urządzeń przenośnych. Mają różnej klasy sprzęt, z różnych półek cenowych, można dobrać system pod każdą instalację. Podoba mi się ich system rabatów, nie są to jakieś groszowe sprawy tylko rzeczywiście jeśli jest się instalatorem to można zaoszczędzić tutaj.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2017, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

A zaglądaliście już może na www.Gree.pl ? Jeżeli nie to teraz jest najlepsza ku temu okazja, znajdziecie u nas szeroki wybór systemów i urządzeń do klimatyzacji, zapraszamy!

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2017, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zastanawiam się nad stała klimatyzacją aklimatyzatorem przenośny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co na taras? Liczba postów: 52 Grupa: Innowacje w... Taras dobrze zabudować wiatą garażową ona może spełniać wiele funkcji. Nie tylko na samochód.
  • Oczyszczanie wody Liczba postów: 18 Grupa: Innowacje w... Dzbanki i butelki do wody z filtrami to rewelacja. Trzeba tylko pamiętać, żeby odpowiednio często wymieniać filtr. To wystarczy, żeby mieć do dyspozycji świetne...
  • Dom energooszczędny Liczba postów: 169 Grupa: Innowacje w... Który dyson oczyszczacz powietrza polecacie? Zależy mi na automatycznym trybie pracy i wysokiej wydajności. Czy ktoś z was posiada taki model i może podzielić s...
  • Hale magazynowe producent Liczba postów: 2768 Grupa: Innowacje w... Wydaje mi się ze w takich halach podstawowe elementy do suwnice, wciągarki, żurawie czy różnorodne wózki widłowe. Taki asortyment na 100% możesz znaleźć w firmi...
  • Zarządzanie pracownikami na budowie Liczba postów: 47 Grupa: Innowacje w... Sprawdź sobie funkcje Berberis. Ten system zapewnia w zasadzie wszystko. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Musicie to wszystko tylko sensownie poukładać. N...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 299

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >