Jaka klimatyzacja?

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 października 2008, 16:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka klimatyzację moglibyście polecić do domu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2010, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam KLIMATYZATOR DESA AC 90 E jest fajny i przenośny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2010, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak będziesz kupował klimatyzator, to najlepiej z pompą ciepła, wtedy zdecydowanie zaoszczędzisz na dogrzewaniu mieszkania jak przyjdzie jesień lub nadejdą chłodniejsze dni. Z polecanych klimatyzatorów dobrym rozwiązaniem jest klimatyzator zibro.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2010, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Zakupiliśmy do biura klimatyzator inverterowy montowany na stałe S1833 ZIBRO i jak na razie dziękuję bogu za klimatyzację. Masakra jest z tymi upałami :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2013, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

LG ArtCool - niezwykle wydajny klimatyzator. Mam go u siebie w domu już ponad rok i dość często z niego korzystam i działa bez zarzutu. Nigdy nie miałem z nim najmniejszych problemów. Więcej na temat jego specyfikacji można znaleźć na: http://www.strefaklimatyzacji.pl/gfx/lge/user files/admin/artcool_karta_produktu.pdf.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2014, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Klimatyzator musi być przede wszystkim funkcjonalny, ale nie tylko. Warto także zwrócić uwagę na kwestie estetyczne, bo często klimatyzator instalujemy w dość widocznym miejscu. W sklepach z klimatyzatorami na pewno znajdziesz coś dla siebie:)

___________
apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2014, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik wladek10 napisał: Klimatyzator musi być przede wszystkim funkcjonalny, ale
nie tylko. Warto także zwrócić uwagę na kwestie
estetyczne, bo często klimatyzator instalujemy w dość
widocznym miejscu. W sklepach z klimatyzatorami na pewno
znajdziesz coś dla siebie:)
Racja - nie zawsze zwracamy uwagę na wygląd jednostki wewnętrznej klimatyzatora, a obecnie na rynku istnieją modele, które mogą pochwalić się naprawdę ciekawym designem. Takimi klimatyzatorami są chociażby klimatyzatory ścienne LG Gallery z serii Art Cool np. A09AW1 (wydajność chłodnicza/grzewcza 2,7 kW/3,5 kW) i A12AW1 (wydajność chłodnicza/grzewcza 3,5 kW/4,2 kW). Poza wyglądem warto zwrócić uwagę na jakość klimatyzatorów i ich funkcjonalność - m.in. niski poziom hałasu, automatyczny tryb snu czy oszczędna sprężarka inwerterowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2014, 00:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ok, ok. A jakiś link do tego? Co to jest ciekawy dizajn? Ja się zatrzymałąm na normalnym, właśnie w lipcu mieliśmy montaż z http://www.puchlodz.pl. Ścienne może nie są za ładne, ale sufitowych praktycznie nie widać. Nie wiem, gdzie tu miejsce na jiś dizajn.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2014, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, ze to już jest kwestia indywidualnego wyboru. Jeśli chodzi o klimatyzację i kupno, a zarazem doradztwo, to ja wybierałem tu: http://www.a-tec.pl/asortyment.html .. Mam nadzieję, ze jakoś się przyda, bo w sumie duży wybór mają i nie jakieś horrendalne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2015, 22:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, ze to kwestia indywidualna. Duzo zalezy od rodzaju budynku w którym ma być umieszczona, lepiej pojechac do jakiejs hurtowni na miejsce i tam pytac już. Ja kupowalem tutaj www.pefra.com.pl i w sumie ostatecznie udalo się cos znaleźć do mojego domu ze względu na ich spory asortyment

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • pompy ciepła Liczba postów: 29 Grupa: Innowacje w... Z jakiej formy ogrzewania korzystacie i dlaczego? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 75 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 64 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 371

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >