Jaka klimatyzacja?

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 października 2008, 16:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka klimatyzację moglibyście polecić do domu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2010, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam KLIMATYZATOR DESA AC 90 E jest fajny i przenośny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2010, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak będziesz kupował klimatyzator, to najlepiej z pompą ciepła, wtedy zdecydowanie zaoszczędzisz na dogrzewaniu mieszkania jak przyjdzie jesień lub nadejdą chłodniejsze dni. Z polecanych klimatyzatorów dobrym rozwiązaniem jest klimatyzator zibro.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2010, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Zakupiliśmy do biura klimatyzator inverterowy montowany na stałe S1833 ZIBRO i jak na razie dziękuję bogu za klimatyzację. Masakra jest z tymi upałami :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2013, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

LG ArtCool - niezwykle wydajny klimatyzator. Mam go u siebie w domu już ponad rok i dość często z niego korzystam i działa bez zarzutu. Nigdy nie miałem z nim najmniejszych problemów. Więcej na temat jego specyfikacji można znaleźć na: http://www.strefaklimatyzacji.pl/gfx/lge/user files/admin/artcool_karta_produktu.pdf.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2014, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Klimatyzator musi być przede wszystkim funkcjonalny, ale nie tylko. Warto także zwrócić uwagę na kwestie estetyczne, bo często klimatyzator instalujemy w dość widocznym miejscu. W sklepach z klimatyzatorami na pewno znajdziesz coś dla siebie:)

___________
apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2014, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik wladek10 napisał: Klimatyzator musi być przede wszystkim funkcjonalny, ale
nie tylko. Warto także zwrócić uwagę na kwestie
estetyczne, bo często klimatyzator instalujemy w dość
widocznym miejscu. W sklepach z klimatyzatorami na pewno
znajdziesz coś dla siebie:)
Racja - nie zawsze zwracamy uwagę na wygląd jednostki wewnętrznej klimatyzatora, a obecnie na rynku istnieją modele, które mogą pochwalić się naprawdę ciekawym designem. Takimi klimatyzatorami są chociażby klimatyzatory ścienne LG Gallery z serii Art Cool np. A09AW1 (wydajność chłodnicza/grzewcza 2,7 kW/3,5 kW) i A12AW1 (wydajność chłodnicza/grzewcza 3,5 kW/4,2 kW). Poza wyglądem warto zwrócić uwagę na jakość klimatyzatorów i ich funkcjonalność - m.in. niski poziom hałasu, automatyczny tryb snu czy oszczędna sprężarka inwerterowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2014, 00:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ok, ok. A jakiś link do tego? Co to jest ciekawy dizajn? Ja się zatrzymałąm na normalnym, właśnie w lipcu mieliśmy montaż z http://www.puchlodz.pl. Ścienne może nie są za ładne, ale sufitowych praktycznie nie widać. Nie wiem, gdzie tu miejsce na jiś dizajn.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2014, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, ze to już jest kwestia indywidualnego wyboru. Jeśli chodzi o klimatyzację i kupno, a zarazem doradztwo, to ja wybierałem tu: http://www.a-tec.pl/asortyment.html .. Mam nadzieję, ze jakoś się przyda, bo w sumie duży wybór mają i nie jakieś horrendalne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2015, 22:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, ze to kwestia indywidualna. Duzo zalezy od rodzaju budynku w którym ma być umieszczona, lepiej pojechac do jakiejs hurtowni na miejsce i tam pytac już. Ja kupowalem tutaj www.pefra.com.pl i w sumie ostatecznie udalo się cos znaleźć do mojego domu ze względu na ich spory asortyment

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 87

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >