Jaką kosiarkę kupić by działała bezproblemowo?

« Powrót do artykułu: Jaką kosiarkę kupić by działała... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

19 kwietnia 2012, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

wybór kosiarki to nie jest taka prosta sprawa, bo musimy sobie odpowiedzieć na kilka pytań. Po pierwsze, czego od niej oczekujemy. Po drugie, jaką chcemy, czy to ma być elektryczna, czy spalinowa, poza tym też ważne dla mnie jest to, w jaki sposób jest wykonana. Do mnie najbardziej przemawiają kosiarki spalinowe, jakiś czas temu nabyłam kosiarkę alko i przyznam, że jest ona rewelacyjna, mocny silnik, dobrze się ją prowadzi i ostre noże daje radę nawet z dość sporą trawą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2012, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jestem podobnego zdania, jak mój przedmówca, że lepsze są dla mnie kosiarki spalinowe, przynajmniej nie muszę się martwić o to, że mi gdzieś kabel nie sięgnie, albo co gorsza, że mogę go gdzieś niechcący przeciąć. A co do kosiarek alko to przyznam, że sam mam jeden z ich modeli i jestem bardzo zadowolony. Są mocne, dokładnie koszą, super się je prowadzi nie zacinają się kółka, bo w poprzedniej to niestety tak było, że kółka mi się zacinały co utrudniało pracę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2012, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się w 100% z wypowiedziami powyżej. szukając w internecie informacji natknąłem się na takie artykuły :

http://jakienarzedzia.pl/category/dla-domu-i-ogrodu/

może komuś się przyda ;)

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2012, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się w 100% z wypowiedziami powyżej. szukając w internecie informacji natknąłem się na takie artykuły :

http://jakienarzedzia.pl/category/dla-domu-i- ogrodu/

może komuś się przyda ;)

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2012, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

poczytałem wszystkie porady i postanowiłem kupić taką kosiarkę http://www.sklepal-ko.pl/trawniki-koszenie/kosiarki-spalinow e-bez-nap/classic-5-1-b.html mam nadzieję, że się nie zawiodę na niej. Ale widzę, że raczej je polecacie więc wszystko powinno być ok ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2012, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

no raczej nie powinnaś zawieść. Firma bardzo dobra. Sam mam kosiarkę i jestem z niej bardzo zadowolony. Bardzo dobrze sobie radzi z każdą trawą, jest mocna i wygodna.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2013, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam kosiarkę Stiga 48 SQ już drugi sezon i ani razu jeszcze się nie zepsuła, przy innych modelach miałem za to różne dziwne przejścia ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2013, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam kosiarkę Stiga 48 SQ już drugi sezon i ani razu jeszcze się nie zepsuła, przy innych modelach miałem za to różne dziwne przejścia ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2015, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem doskonale sprawdza się już wspomnniana kosiarka zakupiona w sklepie Alko. naprawdę solidne rozwiązanie i inwestycja w sprzęt dobrej jakosci

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2015, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie kazda firma moze zawiesc. Duzo zależy od szczęścia. Ja nie chciałem przepłacac i kupiłem używaną kasiarkę. trzeba było w niej wymienić łożyska ale miałem takie www.metex-lozyska.pl wiec za niewielką kasę mam sprawną kosiarkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 445

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >