Jaka lampa na biurko dziecka?

« Powrót do artykułu: Jaka lampa na biurko dziecka? | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

5 maja 2018, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetne ledowe lampki są w OBI. Kupiliśmy dziecku i do pracowni activejet. Światełko cieplutkie i nastrojowe. No i ledy!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2018, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

wybierając lampkę dla dzieci warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, czy emituje delikatne, przyjemne światło tak jak lampki acivejet, które dają neutralną barwę światła

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2018, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w tym przypadku, uważam że śmiało można postawić na dekoracyjną lampkę na biurko, tylko warto uwzględnić to aby żarówka była odpowiedniej mocy, ewentualnie jeszcze doświetlić biurko np: listwami ledowymi.


www.Ekomar.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2018, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

w sypialni to najlepiej coś na górę co ją oświetli zaraz po jej wyjściu i oczywiście ze dwa kinkiety activejet po każdej stronie łóżka nic więcej nie trzeba

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2018, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy lampę wiszącą na środku sufitu, dwa kinkiety wiszące przy łóżku dziecka i stojącą z efektem 3d activejeta

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2018, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Biurko dziecka musi być dobrze oświetlone , bardzo dobrze oświetla biurko lamka activejet i ma bardzo fajny nowoczesny design, dzieciom się podoba bo zmieniają się kolory podstawy

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2018, 18:12

Zgadzam sie: good 0 bad

ja przeczytałam chyba pół internetu zanim wybrałam lampkę activejeta i nie ukrywam, że przeważającym argumentem była cena, energooszczędność i jakość.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2018, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama lampka i jej wzór to jedna kwestia, natomiast warto wybrać do niej odpowiednie oświetlenie w sensie mocy żarówki, od tego trzeba zacząć.

Domartstyl.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2019, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas wyboru odpowiedniej lampki na biurko powinnyśmy rozważyć to aby była energooszczędna jak activejety na przykład...

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2019, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Odpowiednie lampka na biurko jest bardzo ważna. Przy czym moim zdaniem równie istotną kwestią będzie także odpowiednie krzesło. Na https://mirat.eu/krzesla-dla-dzieci,c876.html znajdziemy bardzo szeroki wybór takich produktów.
Cechuje je bardzo ciekawa stylistyka, jak i kolorystyka, a co więcej są one dostępna w nader atrakcyjnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Szafka RTV imitująca kominek Liczba postów: 12 Grupa: Wnętrza A jeśli rozglądasz się za ciekawymi wariantami szafek RTV w modnym wydaniu to możecie też zajrzeć na https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie -1531.html gdzie zn...
  • Kołki rozporowe - czyli jak bezpiecznie wieszać? Liczba postów: 19 Grupa: Wnętrza Warto mieć w tym celu odpowiednie narzędzia oraz rzecz jasna same kołki także powinny być wysokiej jakości wykonania, od tego zacznijmy.
  • Jak urządzić pokój małego kibica Liczba postów: 10 Grupa: Wnętrza U mnie dzieciaki również mają w bardzo podobnym stylu swoje pokoje urządzone i ja jestem zdania, że ogólnie strefy kibiców są czymś bardzo fajnym. Muszę dodać,....
  • Jak wybrać parapet zewnętrzny? Liczba postów: 24 Grupa: Wnętrza Jedno jest pewne popularność parapetów marmurowych wynika w dużym stopniu z renomy, którą cieszą się elementy z naturalnego kamienia — dodajmy, że w dużej mierz...
  • Baterie umywalkowe ścienne - tradycyjne i bezdotyk... Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Jeśli szukasz stylowych propozycji w zakresie baterii umywalkowych podtynkowych to warto zapoznać się z ofertą marki Oltens i tutaj https://oltens.com/pl/bateri...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >