Jaka odśnieżarka do niewielkiego obszaru odśnieżania?

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

8 stycznia 2009, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam taki mały problem. Mam niewielki obszar do odśnieżania. Jakieś 100m kw. Czy jest jakaś taka małą odśnieżarka która poradziłaby sobie spokojnie z duża ilością śniegu i żeby była ona tania w utrzymaniu? Chodzi mi o taka odśnieżarkę traktorowa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2010, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

jak do małych powierzchni to polecam ASGATEC odśnieżarka elektryczna SF 1600

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2010, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc to nie wydaje mi się aby taka odśnieżarka była Ci potrzebna. Taki kawałeczek można spokojnie od czasu do czasu odśnieżyć łopatą.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2010, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Na tą powierzchnie w zupełności wystarczy ci 5,5 konna Odśnieżarka spalinowa OS55HP. Jej szerokość robocza to 56 cm, więc pracę wykonasz w miarę szybko.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2010, 21:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Łopata najlepsza,trochę sportu nikomu nie zaszkodziło

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2012, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Na taki obszar to taka odśnieżarka z pewnością wystarczy http://www.sklepal-ko.pl/odsniezarki/snow-line-46e.html Jest tania, dobrej marki (ja mam większą bo obszar do odśnieżania mam naprawdę spory) ale mój brat właśnie taką używa i jest bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2012, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak jest mały obszar do odśnieżania to odśnieżarka elektryczna w zupełności wystarczy, np. Stiga Snow Electric 45. Jak mamy większy obszar to najlepiej kupić sobie spalinową.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2013, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

zastanawiałem się na kupnem hondy - zestawu glebogryzarka plus pług do odśnieżania. I ciągle się zastanawiam, bo glebogryzarka przydałaby się do ogrodu. Tylko cały zestaw do odśnieżania trochę drogi...

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2013, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam odśnieżarki i marki

Do równego chodnika ,kostka, najlepsze są jednostopniowe odśnieżarki ,zbierają prawie do zera śnieg, należy jednak pamiętać żeby zbierać śnieg zaraz po opadach ponieważ jak udepcze się lub rozjeździ to już tak łatwo nie jest
Odśnieżarka spalinowa bez napędu
ZASTOSWANY Model silnika : Briggs&Stratton 800 Snow Series

Ariens SNO-TEK SS 22
Snapper SN822EX
MURRAY MS 55800
STIGA Snow Prisma

To bardzo dobre maszyny,mocne,świetnie nadają się do każdego domu czy firmy

Najlepiej jak serwis jest na miejscu.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2013, 07:43

Zgadzam sie: good 0 bad

ja właśnie przymierzam się do zakupu odśnieżarki snow patrol producenta Stiga, w sklepie właśnie ją mi rekomendowali no i moj sasiad ma podobny sprzęt i nie narzeka na jego solidność

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dekaracje ogrodowe Liczba postów: 65 Grupa: Zagospodaro... Ja od siebie mogę serdecznie polecić założenie oczka wodnego. Świetnie wygląda, sprawia ogromną frajdę dzieciakom, a przy dobrym sprzęcie do sprzątania, to nawe...
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... Wydaje mi się, że znalezienie idealnego warzywnika może być łatwiejsze, niż się spodziewasz. Zapoznaj się z artykułem na https://www.drewno-betonowe.pl/warzywni. ..
  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W przypadku pomp głębinowych stosowanych w większych instalacjach, takich jak farmy czy przemysł, wybór falownika powinien również uwzględniać jego zdolność do....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >