Jaka podłoga

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

8 listopada 2010, 17:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam mam pytanie, może banalne ale trudno mi cokolwiek znaleźć w tym temacie.

Otóż mam betonową podłogę (stare budownictwo) i na to zwykłe linoleum, planuję remont mieszkania i chciałbym się dowiedzieć jaki rodzaj podłogi będzie najlepszy w takim przypadku

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 listopada 2010, 15:40

Betonowa podłoga w starym budownictwie? Nawet Niemcy takich mieszkań nie robili.

Jesteś pewny, że to beton?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2010, 10:41

Użytkownik Bob Budowniczy napisał: Witam mam pytanie, może banalne ale trudno mi cokolwiek znaleźć w tym temacie.

Otóż mam betonową podłogę (stare budownictwo) i na to zwykłe linoleum, planuję remont mieszkania i chciałbym się dowiedzieć jaki rodzaj podłogi będzie najlepszy w takim przypadku

Pozdrawiam

Polecam deskę barlinecką litą lub warstwową

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2010, 16:39

Zależy ile chcesz zainwestować w tą podłogę. Jeżeli masz odpowiedni budżet to polecam piękne parkiety z drewna egzotycznego. Jeżeli masz mniejszy budżet to zostają Ci panele.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2016, 12:34

A co powiecie na połączenie podłogi drewnianej z posadzką http://dario-stone.pl/realizacje/posadzki/ takie rozwiązanie pasuje i do klasycznych i do nowoczesnych pomieszczeń.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2016, 11:34

Jeśli interesuje Pana podłoga drewniana i firma działająca niedaleko Wadowic to zapraszamy na stronę www.jonczykparkiety.pl oraz o maila z informacjami do wyceny salon@jonczykparkiety.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2016, 15:21

Drewniane podłogi są zdecydowanie najładniesze, no i w sumie najbardziej praktyczne. Zerknijcie sobie na Vip Parkiet http://vipparkiet.pl/ jest bardzo różnorodny wybór podłóg, każdy znajdzie coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2016, 14:46

Nie widzę większego sensu aby inwestować w drewno egzotyczne, skoro możesz wybrać naturalna deskę dębową Chene do domu, to rozwiązanie znakomicie się sprawdzi pod względem jakości i solidności, prezencja także na duży plus. Na stronie Chene.pl masz wszystko dokładnie opisane.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2016, 17:25

Faktycznie drewnianych podłóg jest mnóstwo - zarówno rodzajów, jak i kolorów, jest w czym wybierać. U nas decyzja padła na parkiet, choć w poprzednim mieszkaniu mieliśmy parkiet i zarzekaliśmy się, że nigdy więcej (po prostu był stary i nie podobał nam się już, a nie było sensu ładować pieniędzy na zmianę czy renowację na tamtym etapie). Jak przyszło do urządzania domu, to okazało się, że parkiet współcześnie jest zwyczajnie modny i może pięknie ocieplać wnętrze. Znaleźliśmy firmę Klinika Parkietu http://klinikaparkietu.pl i ich realizacje utwierdziły nas w przekonaniu, że parkiet to będzie to :) Po prostu parkiet kładzie się w rozmaitych wnętrzach i naprawdę robi to efekt wow, bez względu na styl :) Finalnie ta firma położyła podłogi, wyglądają świetnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2017, 15:31

Postawiłam na deske podłogową ze świerku skandynawskiego. Do tego białe listwy drewniane z delikatnymi frezowaniami oraz podfrezowaniem na kable by na podłodze panował ład i porządek. Zakupiony materiał na podłogę jest wysokiej klasy także posłuży nam ona lata. Kupiłam go bezpośrednio u producenta w Drew-Lux. Fachowe doradzctwo, atrakcyjna cena, szybka dostawa, a efekt końcowy jest naprawdę zachwycający.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17671 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 258

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >