Jaka pompa ciepła?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸

13 marca 2017, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Parę hurtowni które mają w ofercie pompy w dobrym standardzie by się znalazło. Ja od kilku miesięcy w większej części robię zakupy w internetowej hurtowni Swatt – swatt.pl. Jest okej, mają fachowe doradztwo, a jestem wyczulony na to jak ktoś w hurtowni mi chce opchnąć droższy sprzęt którego de facto nie potrzebuję, bo myśli, że trafił na jelenia...tutaj tak człowieka nie traktują i za to duży plus.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2017, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie macie opinie na temat firmy instaltechnik? Kończę powoli budowę domu i przyszedł czas na wybór sposobu ogrzewania. Chcę założyć pompę ciepła napędzaną powietrzem atmosferycznym. W związku z tym poszukuję profesjonalnej firmy, która zainstaluję mi taką pompę. Trafiłem na stronę tej firmy, jednak chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat jej skuteczności http://instaltechnik.pl/oferta/pompy-ciepla/< /a>

Ten post był edytowany przez kryptonit dnia: 17 marca 2017, 09:18
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2017, 17:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrej klasy pompy cyrkulacyjne do ciepłej wody użytkowej można wyszukać na stronie internetowej hurtowni Swatt – swatt.pl. Polecam firmę. Współpracuję z nimi już w sumie dość długo, każda dostawa przed wysyłką jest dokładnie sprawdzana, także nie ma obaw, że człowiek dostanie jakieś niedokompletowane zamówienie, albo inne niż składał...a w innych hurtowniach to mi się takie numery potrafiły regularnie przydarzać.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2017, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o pompy ciepła to już dłuższy czas zaopatruję się w nie na stronie swatt.pl. Dobre pompy split i monoblok za niewygórowane pieniądze. Poza tym doradztwo mają tutaj rzeczywiście profesjonalne, po drugiej stronie pracują ludzie którzy znają się na instalacjach i nie wciskają kitów. Szybka realizacja zamówień, duża dostępność produktów polskich dystrybutorów, jak na razie bardzo jestem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2017, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie tak dawno pompę zatapialną potrzebowałem i udało się w dobrej cenie znaleźć w hurtowni online na swatt.pl. Świetnie mi przepompowała wodę z zalanej obory. Wydajna, nieskomplikowana w obsłudze rzecz. Też muszę tutaj obsługę pochwalić, bo nie namawiali mnie na najdroższy model, ale dobrali dość ekonomiczne rozwiązanie które zdało rzeczywiście egzamin przy moim zalaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2017, 21:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Pompy ciepła w wersji Split jakiś czas temu kupowałem przez hurtownię Swatt i generalnie jestem zadowolony. Szybka obsługa, całość dotarła dobrze zabezpieczona, miałem też na bieżąco kontakt telefoniczny z obsługą, także było wiadomo na jakim etapie jest cała realizacja zamówienia. Na stronie swatt.pl są ich urządzenia z opisami i też opcją składania zamówień online.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre pompy obiegowe sprzedaje hurtownia Swatt, nie wiem jak w przypadku innych modeli bo nie zamawiałem ale obiegówki mają solidne, zdecydowanie na lata. Ostatnio u nich robię głównie zaopatrzenie do siebie do firmy i nie narzekam. Nie zawalają terminów, są w stanie duże zamówienia robić rzeczywiście sprawnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2017, 22:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Pompy ciepła i generalnie wszystkie części instalacyjne zamawiam aktualnie głównie z hurtowni Swatt (prowadzą sprzedaż online -swatt.pl). Szybka wysyłka, dobra obsługa, można zawsze dopytać o parametry, dostępność, generalnie nie przeciągają dostaw w czasie. Jeśli mam dostać towar na konkretny dzień to rzeczywiście dostaję.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2022, 22:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pompę ciepła. Zakładała mi firma https://www.trakinstal.pl/uslugi/pompy-ciepla i powiem szczerze, że to rozwiązanie naprawdę dobre, fajne, praktyczne oraz ekologiczne, czyli takie, które jest dopasowane do domu, do możliwości finansowych właścicieli. Firma ma duże doświadczenie, na pewno zdecydowanie pomogą wszystko elegancko zorganizować

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2022, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Mamy od 2 lat pomoę Estia firmy Toshiba HVAC - https://toshiba-hvac.pl/. Najlepszy wybór jeśli chodzi o ogrzewanie domu. Pompa jest wydajna, wygodna w użytkowaniu i bezpieczna. Nie tylko ogrzewa dom, ale też przygotowuje ciepłą wodę uzytkową, no i latem może działać jak klimatyzator. Producent, czyli firma Toshiba to znana od lat firma, która oferuje nowoczesne i ekologiczne rozwiązania do domu, zwiększające wygodę życia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 373

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >