Jaka pościel do sypialni?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

25 marca 2016, 20:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podoba posciel 3D. Żona ostatnio zamówiła taką przez internet. Generalnie nie zwracam uwagi na takie rzeczy ale ta wygląda bardzo ładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2016, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm no pomysł fajny, ale jakos zawsze zaściełam łózko, więc pościeli nie widać :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2016, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Pościel Asia, z kolekcji wiosna-lato 2016 marki Estella, wykonana została z czystej, czesanej mako-bawełny egipskiej, o gęstym splocie i delikatnym połysku. Za pomocą druku cyfrowego 3D, naniesiono na nią rysunki kolorowych drzew, które wyglądają jak malowane pędzlem, tworząc swego rodzaju artystyczny obraz.

http://posciel.biz/p/2689/9148/estella-mako-b awelna-egipska-asia-7464-155x200-rozmiar-155x200-ekskluzywna -posciel-z-mako-bawelny-egipskiej-posciel.html

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2016, 22:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam bawełnianą pościel z ikea. Według mnie jest bardzo dobra i nie spiera się tak szybko.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2016, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

I ja się dołącze do poleceń http://www.polomarket.pl/pl/posciel.html
Zobaczcie jak tanio można mieć fajną pościel.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2016, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w sypialni mam pościel atłasową. W stonowanych kolorach, raczej by zachować klimat. Nie zasnęłam bym w pstrokacie.


ape ceramica

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2016, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej taka która nam się podoba i zapewni optymalne ciepło, komfort podczas snu. Mi podczas zimy najbardziej do gustu przypadła pościel bawełniana :)

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2018, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Pościel w 3 d jest na prawdę bardzo fajna. Mam 3 komplety i bardzo fajnie się prezentuję taka pościel.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2018, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

defence health insurance global health insurance oklahoma health insurance agents near me health insurance cost

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2019, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Spory wybór pościeli znajdziecie w ofercie sklepu internetowego https://www.takaposciel.pl/ Sama mam pościel od nich, która wygląda świetnie. Sklep ten posiada sporo promocji, więc warto regularnie odwiedzać ich stronę w poszukiwaniu okazji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >