Jaka praca dla rodziny?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

27 października 2008, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam do państwa prośbę. Doradźcie mi jaką pralkę kupić. Chciałbym zeby ta pralka miała klasę efektywności energetycznej A++,klasę efektywności prania A,suszenia B(najlepiej A) z minimalną prędkością wirowania 1500 obrotów na minutę z pojemnością 5kg. Prosze o propozycje(najlepiej zdjęcia) Cena nie gra roli

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2008, 23:25

Zgadzam sie: good 0 bad

gościu, wejdź na allegro albo np ceneo i sobie skorzystaj z wyszukiwarki :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2015, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Cena nie gra roli - nadziany nam się trafił;)
Ale tak serio - pralki z taką klasą energetyczną znajdziesz praktycznie we wszystkich lepszych sklepach z AGD.
Jak my swojego czasu rozglądaliśmy się za pralką, to sprawdzaliśmy opcje w RTV euro Agd i jeśli dobrze pamietam, to u nich to wychodziło najbardziej opłacalnie dzięki nieoprocentowanym ratom.
No ale ja patrzyłam na cenę:)

Ostatecznie pralkę sprezentowała nam teściowa, natomiast jak szukasz jeszcze - to do euro zajrzyj koniecznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2015, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Aleks, my też w Euro kupowaliśmy ze względu na ceny, ale na jakości się nie zawiedliśmy, bo akurat sprzęt tez z dobrej firmy, więc nie mogę narzekać.
W ogóle http://www.euro.com.pl/ ma oferte na tyle dużą, że w temacie pralek można wybierac do oporu.
A klasa energetyczności - u mnie A+ i jest spoko.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2017, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla rodziny to nie wiem, ale pracy najlepiej szukać w internecie na tego typu stronach - http://www.gowork.pl/praca/lublin;l lub lokalnie. Mam wrażenie że ogłoszeń ostatnio jest zdecydowanie więcej niż kiedyś. Trzeba szybko wbij się ponownie na rynek pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2020, 22:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy kto, co umie robić? U mnie bracia zajmują się budowlanką, dlatego nadali chociażby ogłoszenia typu- przyjmę prywatne zlecenia budowlane na stronie https://clixs.pl/. Jak nie ma dla was jakiś ofert pracy, to też możecie spróbować nadać własne propozycje. Jak widać ma to sens, skoro oni faktycznie otrzymują zlecenia.

Ten post był edytowany przez jjusti18 dnia: 31 marca 2020, 06:58
Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2020, 18:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziwnie zadane pytanie jaka praca dla rodziny? Ja pracuję jako przedstawiciel handlowy już kilka lat i jestem zadowolony z zarobków. Myślę, że każy powinien iść w parze ze swoimi zainteresowaniami czyż nie? Tylko wtedy praca nie będzie przymusem, a nawet będzie dawać radość i satysfakcję ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2020, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić pralki Samsunga. Sam posiadam i jestem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2020, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam pralkę Bosch, która służy już kilka lat - a ma co robić. Jestem zadowolona także mogę polecić

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2022, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Pracę w obsłudze klienta można wykonywać zdalnie lub stacjonarnie. Wiele sklepów czy punktów usługowych potrzebuje doradcy klienta na miejscu. Na takim stanowisku sprawdzi się najlepiej osoba komunikatywna, pewna siebie, przebojowa, o nienagannej aparycji.


________________________________
Oblicza pracy w obsłudze klienta – sprawdź, czy to dla Ciebie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Comfypack https://comfypack.pl/ specjalizuje się w produkcji beztubowej folii stretch, zapewniając rozwiązania opakowaniowe charakteryzujące się trwałością i el...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >