Jaka pralka najlepsza?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 maja 2009, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy mógłby mi ktoś polecić dobrą markę pralek? Jakie mają najdłuższą żywotność?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2010, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Już pisałam w jednym z postów że naprawdę warto zaufać firmię BOSH mam pralkę tej firmy która nam służy bezproblemowo juz od ponad 3 lat

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2010, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście AMICA ;) Najlepsze pralki jakie znam. Swoją mam już jakiejś 7 lat. Znajomi teraz też kupili AMICE i są zadowoleni. Jest energooszczędna i bardzo dobrze pierze.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2011, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

ja znowu uważam, że jedną z najlepszych pralek jest Bosch jest to w końcu niemiecka precyzja więc pralka ta jest mało awaryjna, dobrze pierze, ma liczne programy, poza tym , ceny tez nie sa jakieś wygórowane a mozna kupić rzeczywiście dobry sprzęt, taka w zupełności wystarczy http://magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?id=29&prod=25 5954

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2011, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Też bym był za Boschem. Sam polecam /www.mixmedia.pl/bosch-pralka-bosch-was-24463-pl,id-18653]te n ]model. ;)

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 4 stycznia 2016, 15:35
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2012, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A może ktoś mi pomoże wybrać pralkę, który z tych modeli byłby najlepszy : 1. INDESIT IWD 6125 (837zł) 2. AMICA AWM 610D (879zł) 3.BEKO WMB 61031 PL (899) lub inny model w podobnej cenie.Pralka będzie służyła do częstego prania lecz nie chcę droższej bo ceny napraw po gwarancji są wysokie a i bosche się psują.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2012, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Od razu odradzam BEKO mają najwięcej zwrotów na gwarancję, wykonane są nie za dobrze i nie praktyczne bardzo, to mogę od razu podpowiedzieć Ci w wyeliminowaniu tego modelu, z tych trzech najbardziej polecam ci Indesit, obecnie mam indesit osobiście tylko że inny model i jest cichutka, i łatwa w obsłudze za co wielki plus, bo każdy bez problemu potrafi się nią posługiwać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2012, 17:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za podpowiedź beko w takim razie odpada, a osobiście wolałbym tą amice AWM 610D, ale amica ma chyba też nie najlepszą opinie.Za to dosyć nowa technologicznie,ładne wzornictwo.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2012, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak naprawdę nie da się powiedzieć jaka pralka ma najdłuższą żywotność. Każda może popsuć się po miesiącu, a może być tak że po 10 latach się nie popsuje wszystko zależy od partii, użytkowania, dbania i przestrzegania etyki prania ;) Czyli jak do 10 kg pranie to nie wpychać 15

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2012, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Miniaturka prawdą jest to co napisałaś, jednak jedne modele rzadziej się psują inne częściej. Jeśli komuś zależy na żywotności (chce mieć pralkę 50 lat) pralki to powinien wybierać najprostsze (klasyczne pralki), jeśli nie to powinien patrzyć na funkcje, które zawiera (jakie będą najbardziej przydatne).

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera
  • kino domowe Liczba postów: 44 Grupa: Sprzęt AGD... Dzięki informacjom zza świata kina fani mogą śledzić nie tylko nowości kinowe, ale również ciekawostki związane z życiem i karierą ulubionych aktorów i reżyseró...
  • Najważniejsze o pralkach Liczba postów: 69 Grupa: Sprzęt AGD... Gdyby ktoś z Was szukał pralki przemysłowej np do gastronomii to polecam zapoznać się z ich ofertą - https://www.lodo.pl/gastronomia/urzadzen ia_pralnicze_pralni...
  • czarna bateria prysznicowa Liczba postów: 4 Grupa: Sprzęt AGD... Jeżeli chodzi o baterie prysznicowe ścienne czarne to jak najbardziej warto sprawdzić ofertę SOTBE LOFT SVAR, którą znajdziecie tutaj https://sklep.sotbe.com/SO...
  • Jaki nawilżacz powietrza? Liczba postów: 86 Grupa: Sprzęt AGD... Dyson oczyszczacz powietrza opinie - czekam na opinie czy warto kupić ten oczyszczacz? Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru oczyszczacza? Znalazłam artykuł....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 289

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >