Jaka skrzynka na router?

« Powrót do grupy: Robimy instalację elektryczną

22 października 2008, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka skrzynka do umieszczenia routera ADSL do sieci LAN i jednocześnie do kabli telewizyjnych będzie najlepsza? Czy wogóle dostanę taką gdzie to wszytko będę mógł schować?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 czerwca 2011, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Zasadnicze jest pytanie gdzie np. nalejesz 200 ml wody noo pewnie do 200 ml kubka.. Zmierz gabarytowo ile całość ma jeżeli Ci się nie chce tego robić gdzieś na pudełku są opisane wymiary.... obliczasz powierzchnie i kupujesz odpowiednią skrzynkę

Pozdrawiam..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2012, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja,oblicz jaka będzie powierzchnia i kup do tego odpowiednią skrzynkę. Pytanie: Wiesz jak to obliczyc aby się nie pomylić?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2017, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w takiej sytuacji wolałem skorzystać z profesjonalnej firmy, która zajmuje się instalacją urządzeń sieciowych - Tritech Network.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2022, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

A gdzie macie wykupiony internet Zawady ? Bo właśnie musiałabym wymienić sobie dostawcę i nie wiem w sumie gdzie się zgłosić... Może warto byłoby postawić na KOBA? Słyszałam o tej firmie dobre opinie...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2022, 07:56

Zgadzam sie: good 0 bad

i am for the first time here. I found this board and I in finding It truly helpful & it helped me out a lot. I hope to present something back and help others such as you helped me. fnf

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2022, 22:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Można sprawdzić jakie dostępne są skrzynki np. sklepach elektronicznych albo budowlanych. Najważniejszy jednak jest sam router, a jeszcze ważniejszy dostawca internetu. Jeśli ktoś jest z Małopolski i marzy o szybkim internecie to niech sprawdzi sobie ofertę https://fiberlink.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2022, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma https://www.koba.pl/internet/ może wam doradzić co routera oraz danego internetu. Oni oferują bardzo dobre usługi w tym zakresie i mają szybkie łącze w korzystnej cenie, dlatego warto bliżej zapoznać się z ich ofertą.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2024, 23:06

Zgadzam sie: good 0 bad

In Etsy, Shopify Pinterest+SEO + artificial intelligence give high sales results

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 543

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >