Jaka szczelność kanalizacji????

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

21 października 2008, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy w czasie ubijania gruntu mogły rozejść się rury? Nalałem do kanalizacji wodę pod parterem i zatkałem odpływ a woda i tak upłyneła. Czy to powód złego łączenia rur?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2010, 17:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Możliwe, że rury są źle połączone lub nie uszczelnione. Radzę jeszcze raz sprawdzić mocowanie lub wymienić rurę, gdyż możliwe jest również to iż pękła.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2010, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Na odpowiedź gościowi trochę za późno, ale często spotyka się ten problem.

Wygląda to tak, kopiemy dołek i szybciutko wrzucamy szambo, zasypujemy albo trochę czekamy, wszystko jedno. W międzyczasie trochę popada i szambko nasze jest podmulane od spodu, no bo kto by tam stabilizował grunt pod taki G..NIANY INTERES, później podłączamy rurki i zasypujemy (rurki są na sztywno).
Potem sobie beztrosko napełniamy szambko np. 10m3 czyli 10 TON. Szambko osiada, a rura niestety się rozpina, albo ścina. No i wtedy nasz śmierdzący interes daje nam znać, albo sąsiadowi po stronie wschodniej (bez dygresji).
Nie wiem, czy bardzo się pomylę, jak powiem, że co trzecie szambo w Polsce jest dwa razy podłączane :D

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2014, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

albo można po prostu skorzystać z pomocy pogotowia kanalizacyjnego, ja korzystałem z usług http://www.aseko.pl/ bardzo szybko poradzili sobie z problemem

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2014, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

nie ma to jak zalana chałupa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2014, 17:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie coś tam się musialo stać, albo pęknięta albo zapchana, chociaż nie wiem jakim cudem przy ubijaniu gruntu. Może to kompletnie nie ma związku? Najlepiej jest w takiej sytuacji właśnie wezwać pogotowie kanalizacyjne, mam dobry namiar z waw http://www.firmakanex.pl. Woda potrafi zniszczyć dom czy mieszkanie bezpowrotnie, więc nie powinno się próbować naprawiać awarii na własną rękę, kiedy ktoś się na tym nie zna.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2019, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli macie jakiś problem z kanalizacją w waszym domu to powinniście rozejrzeć się za odpowiednią firmą, która zajmuje się naprawianiem kanalizacji. Ja wszystkim osobom mieszkającym we Wrocławiu mogę polecić firmę http://kanalizacjawroclaw.com/ Na nich można w pełni polegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2020, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Na Twoim miejscu skontaktowałbym się z kimś bardziej doświadczonym. Sam możesz jeszcze bardziej pogorszyć sytuację. Ja korzystałem z usług pogotowia kanalizacyjnego www.czyszczeniekanalizacji.com . Posiadają wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany personel oraz atrakcyjną ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2020, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tutaj w ogóle się nie będę wypowiadał bo to nie jest po prostu moja tematyka.

_________________________________________________
lokalizacja stron www Niemcy

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2020, 07:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Generalnie, zanim zabierzecie się za projekt kanalizacji, zapoznajcie się z artykułem dostępnym tu. Jest w nim opisane, jak wykonać przyłącze wodno-kanalizacyjne, aby w przyszłości uniknąć takich problemów.

Ten post był edytowany przez patiko dnia: 18 lutego 2020, 07:35
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >