Jaka szyba w kuchni na ścianę?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

24 marca 2011, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszam na nasz stronę www.7kolorow.pl
znajdują się na niej projekty takich paneli kuchennych i nie tylko, także zastosowania w szafach zabudowanych lub drzwiach. Pozdrawiam
http://www.7kolorow.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2012, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam! Mam w kuchni w miejscu gdzie znajduje się zlew zamontowaną szybę przezroczystą hartowaną o grubości 6mm. Za szybą na ścianie przyklejona jest tapeta winylowa. Szyba do ściany przymocowana jest za pomocą wkrętów. Mój problem polega na tym, ze dokładnie w miejscu za szybą na wysokości zlewu występuje pleśń. Podkreślam- pleśń pojawiła się tylko i wyłącznie na tapecie!Już 4 razy zmieniałam tapetę w ciągu roku oraz próbowałam przeróżnych środków chemicznych aby ją zlikwidować- niestety na próżno. problem wciąż powraca. Za pierwszym razem, myślałam, że pleśń pojawiła się z powodu użytkowania kuchni bez przykręconej szyby na ścianę przez kilka dni.A wiadomo, ze podczas smażenia, gotowania czy zmywania pryska tłuszcz, czy woda. Wiec pierwszy raz tapetę w kuchni zmuszona byłam do zmiany po 3 miesiącach. Byłam przekonana, że po zmianie problem się nie powtórzy- myliłam się. Po niespełna 5 miesiącach problem powrócił. Nawet zasylikonowana została przestrzeń między ścianą a blatem- bo myślałam,że to opary z kosza na śmieci są tego przyczyną- ale niestety też nie. Pleśń nadal wyłazi. Może ktoś wie dlaczego tak się dzieje? Może tapeta, którą przykleiłam się nie nadaje. Jeżeli ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać proszę o pomoc.W ostateczności będę musiała zrezygnować z szyby i wybrać klasyczne rozwiązanie, ale chyba niezawodne i położyć płytki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2012, 20:05

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,
mam bardzo podobny problem, czy ktoś ma na to rozwiązanie?
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2013, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawdopodobnie jest to problem z cyrkulacją powietrza lub też zmianami temperatury między szybą,dostaje się tam ciepłe powietrze i wdaje się pleśń,wilgoć. Fototapeta tylko pogorszy sytuacje.


www.Kociol.net

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2013, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

fajne te ta pety

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2013, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

też mi się zdaje, że po prostu nad zlewem tak się będzie dziać. Wilgoć dostaje się wszędzie. Dlatego szkło lub pleksję stosuje się nad blatem, a nie nad zlewem. Możesz ewentualnie zastanowić się nad aluminiowymi płytami:
Znajomi mają nad zlewem i nic się nie dzieje. Albo wziąć płytki. Teraz są w takich wzorach i rozmiarach, że na pewno stworzysz coś intrygującego.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2013, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam szkło od Glass House, mam taką ścianę nad kuchenką - http://glasshouse.com.pl/wp-content/uploads/2011/12/szyby-na -sciane_6.jpg. Dobrze się czyści, nie odbarwia się, na matowieje, a poza tym wygląda bardzo nowocześnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2013, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Również polecam Glass House, wielu znajomych jest z nich zadowolonych.




www.rabatybudowlane.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2013, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Piękna galeria i bardzo ładne realizacje:)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2014, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sam posiadam szkło na ścianie w kuchni. Miałem niezły dylemat przy wyborze tego jakie to ma być szkło ale w końcu zdecydowałem się na hartowane - jest o wiele bardziej wytrzymałe od tradycyjnego szkła i nie ma opcji aby pękło pod wpływem wysokiej temperatury jak to zdarza się czasami przy wyborze zwykłego. Żona sporo gotuje w kuchni tak więc lepiej było się zabezpieczyć.
Zamawiałem u profesjonalnego szklarza, konkretnie tutaj: http://www.majsterszklarz.pl/panele-szklane-z -grafika/ - bardzo solidna firma, poza tym w porównaniu do innych oferowali dobre ceny tak więc jeśli jesteście z Wrocławia albo okolic warto jest się zainteresować ich ofertą:)
Mam podobne szklo do tego:

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >