Jaka wielkość tarasu?

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 sierpnia 2010, 17:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Chcemy założyć taras tylko mam problem jaka ma byc optymalna wielkość, ma on słuzyć do spotkań rodzinnych, mniej więcej 16 osób, i teraz pytanie brzmi jaka powinna byc wielkość, żeby wszyscy mieli swobodnie miejsce

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2010, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chcesz pomieścić tak dużą liczbę osób to taras powinien mieć przynajmniej ze 20 m2. Będziecie wtedy mogli swobodnie się poruszać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2010, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

O ile masz tak liczną rodzinę i będa się zjeżdzać na weekendy na rodzinne grillowanie to może być nawet większy niż 20m2 pamiętaj że czym większy taras tym lepiej

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2014, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy taras 40m2 i jest moim zdaniem świetny. Niestety nie ma dachu i jak pada deszcz to nie ma szans na grilla czy kawę na świeżym powietrzu. Poza tym mamy na nim deski i zaczynam się zastanawiać czy się nie zniszczą

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2014, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się że zadaszenie jest konieczne. Przynajmniej mi byłoby szkoda desek i zainwestowałbym w zadaszenie np. z ogrodosfera.pl/zadaszenia-tarasow, nie ma co ryzykować. Poza tym ja nie wyobrażam sobie tarasu bez zadaszenia:) A tak swoją drogą to taras macie ogromny:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2014, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

jeżeli inwestujesz w taras z desek, to bez zadaszenia ani rusz. drewnu szkodzi i deszcz i słońce. jeżeli chcesz zrezygonować z zadaszenia to kładź na taras płyty

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2014, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z forumowiczem u góry bez zadaszenia tylko płytki tarasowe. No taki taras 40 m2 to ja bym chciał mieć ^^

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2015, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że około 20 m2 by Ci się przydało. Ja teraz zastanawiam się nad meblami ogrodowymi. Co myślicie o takich [url]http://bazkar.pl/169-meble-technorattanowe meblach ogrodowych. Mnie bardzo się podobają tylko pytanie jak się sprawdzają ?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2016, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

i to minimum aby jednak móc sobie na nim posiedzieć ze znajomymi tylko warto zadbać o odpowiedni materiał na taras i zabezpieczenie typu Reduktor aby jednak plamy po grillowaniu szybko znikły.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2016, 19:25

Zgadzam sie: good 0 bad

No fajnie mieć duży taras gdzie można siąść większym gronem i bez ściskania się spędzić fajnie czas. Przy większych tarasach najlepiej wykorzystać płyty tarasowe. Przejrzałem wiele ofert jednak jedną z najlepiej dopracowanych na pewno ma Pozbruk z linią Presstone i to własnie sam poszedłem w ta stronę. Tras po 3 latach nadal wygląda pięknie i biel Łupka Snieżnego pozostała niezmienna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Tani i dobry grill Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... W zależności od swoich preferencji możesz sięgnąć zarówno po gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy. Co więcej, na rynku znajdziesz zestawy obiadowe or...
  • Dekaracje ogrodowe Liczba postów: 65 Grupa: Zagospodaro... Ja od siebie mogę serdecznie polecić założenie oczka wodnego. Świetnie wygląda, sprawia ogromną frajdę dzieciakom, a przy dobrym sprzęcie do sprzątania, to nawe...
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... Wydaje mi się, że znalezienie idealnego warzywnika może być łatwiejsze, niż się spodziewasz. Zapoznaj się z artykułem na https://www.drewno-betonowe.pl/warzywni. ..
  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...

Czytaj też