Jaka wiertarko wkrętarka

« Powrót do grupy: narzedzia budowlane Opinie .

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

19 października 2014, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś może zna się w temacie?
Szukam nowego sprzętu do firmy i nie wiem co kupić.
Może mi doradzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2014, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Znasz może markę Makita ? Moim zdaniem robią obecnie najlepsze wiertarko wkrętarki. Sprzęt może nie jest tani ponieważ trzeba za nią zapłacić ok tysiaka ale za to dobra moc i długa gwarancja. Sam używam modelu 6391DWAE-18V ( zdjęcie poniżej).
Da się trochę zaoszczędzić zamawiając wiertarkę w sieci. W Nexterio masz na przykład dobre ceny:
http://nexterio.pl/15354,15337,15337,Elektron arzedzia_Wiertarko-wkretarki.html tak więc możesz sobie przejrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2014, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie lepiej postawić na coś bardziej sprawdzonego? Marka Bosch jest chyba zdecydowanie bardziej renomowana, prawda? Przyjrzyj się katalogowi dostępnemu tutaj http://wwin.pl/elektronarzedzia/122-bosch-ele ktronarzedzia-profesjonalne.html

Na pewno wybierzesz coś odpowiedniego dla siebie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2015, 04:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja regularnie mam styczność z narzędziami marki Tryton i mogę je śmiało polecić, są trwałe i całkiem niedrogie

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2015, 00:20

Zgadzam sie: good 1 bad

Witam,

Na początek, żeby nie było niejasności przedstawię się - jestem przedstawicielem Grupy Topex.

Ze swojej strony polecam wiertarko-wkrętarkę GRAPHITE 58G211/58G216 lub 58G221/58G227. Umożliwiają one wykonywanie szerokiego zakresu prac w gospodarstwie domowym. Są przy tym niezwykle funkcjonalne i łatwe w użyciu. Dołączona latarka pozwala na pracę w źle oświetlonych pomieszczeniach. Rękojeść, górna część obudowy oraz przycisk włącznika zostały pokryte materiałem antypoślizgowym, dzięki czemu narzędzie pewnie leży w dłoni. Posiadają także uchwyt magnetyczny, umożliwiający przytrzymywanie drobnych elementów metalowych podczas pracy.
W zestawie znajduje się m.in. wydajny akumulator (2,0 aH), który wytrzymuje kilka godzin pracy. Przekładnia planetarna została wykonana z wysokogatunkowej stali. Jak wszystkie produkty marki GRAPHITE cechuje je także bardzo duża wytrzymałość, przystosowana do pracy profesjonalnej, w trudnych warunkach. Zwróciłbym również uwagę na wysoki miękki moment obrotowy - 42 Nm.

Pozostaję do dyspozycji w przypadku dodatkowych pytań.
Pozdrawiam,
Tomek
Grupa Topex

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2015, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam zajrzeć na https://www.stukpuk.pl/elektronarzedzia/wiert arki-i-wkretarki/wkretarki.html i tam wybrać coś dla siebie. Mają dosyć spory wybór i nie trzeba nigdzie jeździć bo przysyłają kurierem do Ciebie. Ostatnio kupowałem u nich kilka rzeczy i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2018, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście bardzo dużo sprzetu kupuje własnie na marketowych promocjach czy wyprzedażach i nie uważam, że robię źle. Z drugiej strony czasami jest problem żeby znaleźć do nich części dlatego teraz jak kupuje to raczej narzędzia do których nie będzie problemu ze znalezieniem części zamiennych, fajny przykład masz tutaj - https://serwis.specmajster.pl/pol_n_Czesci-za mienne-MAKITA-3241.html jak chce kupić jakieś narzędzie z MAKITA (moja ulubiona firma) to przeglądam czy dostanę do niego części, jeśli tutaj nie mają to raczej nie będą mieć nigdzie. Warto na takiej zasadzie zamawiać narzędzia.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2020, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko Makita!

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2020, 21:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Martin33 zgadzam się z Tobą. Ja posiadam wkrętarkę www.arsen24.pl/produkt/zestaw-combo-wiert-wkr +zakretarka-makita-313642.php . Jest wydajna, bezawaryjna i bardzo prosta w obsłudze.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2020, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Makita, Dewalt, Milwaukee - podobne cenowo, do zastosowań profi, więc do ciągłej pracy będą ok. Zestawy liku narzędzi wychodzą cenowo lepiej, ale to juz według potrzeb.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

  • Wiertarka udarowa Liczba postów: 3 Grupa: narzedzia b... Kupowałem praktycznie od zera wszystkie narzędzia na budowę naszego domu. Wkrętarka z udarem fatmax, wyrzynarka, piła (bączek) tez, szlifierka kątowa Bosch, poz...
  • Elektronarzędzia. Gdzie kupić i jakie. Proszę o p... Liczba postów: 41 Grupa: narzedzia b... My się budujemy sami. I jesteśmy zdani sami na siebie na budowie. U nas mój Tato jest budowlancem i to on jest głową wszystkiego. My z mężem wykonujemy te ciężk...
  • jaka szlifierka Liczba postów: 32 Grupa: narzedzia b... Zakup szlifierki kątowej to nie taka łatwa sprawa jakby się mogło wydawać. Na rynku mamy wielu producentów oferujących swoje produkty. Pytanie jakie trzeba sobi...
  • Materiały spawalnicze Liczba postów: 5 Grupa: narzedzia b... Prowadząc działalność w tym zakresie musimy zadbać o odpowiednie wyposażenie naszych pracowników. W dzisiejszych czasach liczy się najbardziej wysoka jakość ofe...
  • Części do maszyn budowlanych Liczba postów: 7 Grupa: narzedzia b... Niestety nigdy nie korzystałem z usług tego sklepu. Napisz może jakich części dokładnie szukasz. Ja zamówiłem niedawno pompy manualne, sterowniki do układów sma...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 244

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >