Jaka więźba?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

21 września 2018, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Cele mai fierbinti stiri din lumea inovatiei tehnice le gasesti la noi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2018, 21:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A co macie na dachu? Czy ktoś z was może ma u siebie dachówkę plastikowa - http://tileco.pl/? Oglądałam te dachówki na żywo i bardzo mi się spodobały, zresztą nie tylko estetyka mnie do nich przekonuje. Są bardzo wytrzymałe i szybkie w montażu. Ale chętnie poznałabym opinie kogoś kto je ma na dachu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2018, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom mieszkającym w województwie małopolskim polecam skontaktować się z firmą www.trans-trak.com.pl Zajmują się wykonywaniem drewna na więźbę dachową i jego dostarczaniem. Oferują drewno wysokiej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2018, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o rozwiązaniach jakie oferuje firma http://wpwinvest.pl? Właśnie jestem w trakcie budowy i zastanawiam się z czego wykonać najlepiej konstrukcje dachu. Z tego co zdążyłam się dowiedzieć to wiązary wykonane technologią płytek kolczastych jest dobrą opcją. Ponieważ nie jest to kosztowne i czas realizacji jest krótki.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2019, 05:46

Zgadzam sie: good 0 bad

To jaka więźba zależy w dużej mierze od projektanta, który ją wykonuje. Wielu projektantów robi cały czas więźbę tradycyjną i innej po prostu nie umie. A duże lepsza o tradycyjne jest więźba z prefabrykatów, z wykorzystaniem technologi MIT-ek, czy łączenie na płytki kolczate. Takie projekty dachów wykonuje firma http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/. Warto się do nich zgłosić bo są specjalistami w tej dziecinie i można im całkowicie zaufać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2019, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowaliśmy się na drewnianą więźbę dostarczoną przez www.trans-trak.com.pl Wrażenie zrobiła na nas jakość ich drewna, o której wspomniał znajomy. Co do tego zupełnie się nie mylił! On z kolei zamawiał od nich tarcicę budowlaną.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2019, 00:56

Zgadzam sie: good 0 bad

No jest to najtrwalsze i jednocześnie piękne rozwiązanie, które posłuży Wam długie lata jednocześnie nie ma obaw podczas wichur o zerwanie dachu, czy wyrwanie całego arkusza blachy. Braas tutaj popisał się nie tylko wysoką jakością, ale również szeroką ofertą.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2019, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba się uważnie rozejrzeć za dobrą firmą, która zajmuje się produkcją i sprzedażą więźby dachowej. Jeżeli mieszkacie w okolicach Poznania to polecam wam skontaktować się z firmą www.ardi.com.pl Od nich zakupicie solidną więźbę dachową.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2019, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Więźby zrealizowała dla nas firma www.zpduscimow.pl. To prawdziwi fachowcy z zakresu przemysłu drzewnego , działają także jako tartak i stolarnia. To jest to!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2019, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam usługi tartaczne w http://tartakiskra.pl/kontakt/ z Sycowa. Osobiście zaopatruję się u nich w więźby, tarcice i jestem bardzo zadowolony z ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 230

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >