Jaka więźba?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

23 września 2016, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem właśnie na etapie podejmowania decyzji dotyczącej wyboru więźby na dach - jaka według was lepsza - tradycyjna czy prefabrykowana?
Znalazłem taki artykuł http://wpwinvest.pl/baza-wiedzy/jak-wybrac-wiezbe-dachowa ale chciałbym usłyszeć opinie. Podobno prefabrykowaną konstrukcję tego typu można postawić w góra dwa dni. To prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2017, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrą jakościowo więźbę dachową i krokwie ma firma www.mat-bud.szczecin.pl Sam kupowałem ich produkty i mogę potwierdzić, że są solidne i warto przyjrzeć się ich ofercie. Dodatkowym atutem jest fakt, że mają całkiem niezłe ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2017, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jesteście ze śląska to mogę wam polecić www.tartak-chybie.pl Zamówiłem od nich więźbę dachową do mojego domu i jestem z niej bardzo zadowolony. Pracują tam świetni fachowcy, którzy dokładnie wykonują powierzone zadania.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2017, 08:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja więźbę a dokładnie wiązary dachowe prefabrykowane kupowałem od http://wascovilla.pl/. Robią oni lekką konstrukcję dachową w systemie MITEK, czyli na tzw. płytce kolczastej, bez kleju, śrub, gwoździ. Używają do tego materiałów najwyższej jakości dzięki czemu konstrukcja jest bardzo wytrzymała,a w dodatku szybko się ją montuje na budowie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2018, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście mogę wam polecić zakup więźby dachowej od firmy www.mat-bud.szczecin.pl Mają korzystne ceny i oferują drewno wysokiej jakości. Mój dach, który zbudowałem dzięki ich produktom jest bardzo solidny i będzie taki przez długie lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2018, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli o mnie chodzi to wybrałem dachówkę ceramiczną Braas i wtedy warto zwrócić uwagę na najwyższa jakość również w przypadku więźby dachowej by mieć bezpieczny i piekny dach na długie, długie lata

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2018, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja więźbę na budowę swojego dachu zakupiłem od tartaku www.mat-bud.szczecin.pl w Szczecinie. Mają wszelkie niezbędne materiały do budowy konstrukcji dachu. Jeżeli poszukujecie dobrego drewna to polecam wam się do nich zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2018, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do Szczecina to polecam wam zgłosić się do firmy www.serwisdach.com.pl Zakupicie od nich nie tylko więźbę dachową ale też inne materiały do budowy dachu. Mają bardzo dobre ceny, więc warto przyjrzeć się ich ofercie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2018, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za firmą, która dostarcza jak najlepsze drewno. Konstrukcja dachu musi wytrzymać przynajmniej kilkadziesiąt lat. Jeżeli mieszkacie w województwie małopolskim to polecam wam zgłosić się do firmy www.trans-trak.com.pl z Tenczyna. Oferują solidne drewno na więźbę dachową.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2018, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

My jak już to bierzemy drewno od tego importera drewna skandynawskiego www.ecowoodpolska.pl. Firma zajmuję się sprzedażą drewna najwyższej jakości drewna skandynawskiego oraz drewna polskiego z koszalińskich lasów - polecam !

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >