Jaka wykładzina do biura?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

5 stycznia 2018, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Doba jakość wykładziny to jedna sprawa, natomiast drugą bez wątpienia będzie jej kolorystyka- powinna być taka, która pasuje do całości wystroju naszego biura, pamiętajmy o tym.


1001narzedzi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2018, 07:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak do biura to zdecydowanie PCV! Jest to najbardziej trwały materiał według mnie, który przy częstej, biurowej eksploatacji sprawdza się wyśmienicie. Za samą wykładzinę, jak i montaż odpowiedzialna jest firma www.wykladziny.szczecin.pl - tym sposobem problem został załatwiony szybko, gdyż działają oni na terenie Szczecina w którym znajduje się nasze biuro. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2018, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Zerknijcie sobie na wykładziny od Coniveo,mają swoja marke workstep. Dobra jakość i wytrzymałość. To nie jest taka ttypowa wykładzina sklepwa, która rozchodzi się na laczeniach po roku na przykład. Widać to od razu na łączeniach. Tu jest stabilność wymiarowa, dla mnie to najważniejsza sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2018, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam dopiero co kładłem wykładzinę do biura. Wybór padł na Robin http://robin-wykladziny.pl Ich ofertę polecił mi znajomy, słusznie jak się później okazało. Specjaliści z tej firmy doradzili mi dokładniej i ich pomoc okazała się także bardzo skuteczna. Tym sposobem wybraliśmy wykładzinę, która idealnie komponuje się z estetyką biura, ścianami itp. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2018, 01:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam świetne wykładziny w domu od firmy www.aximo.pl. Ogólnie firmę polecił mi szwagier, na początku nie byłem przekonany, ale okazało się to strzałem w dziesiątkę. również polecam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 czerwca 2018, 20:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja proponowałbym wybór jedną z wykładzin obiektowych. Ich produkcją i sprzedażą zajmuje się chociażby firma http://www.sagar.com.pl/ - na stronie internetowej firmy można zobaczyć, jak się prezentuje i według mnie, nie ma sobie równych!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2018, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, świetne wykładziny ma właśnie www.aximo.pl. Zrobiłem rozeznanie cenowe i wypadli równie dobrze, więc wziąłem. Maja super wybór różnych, tak nawiasem mówiąc. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2018, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym przypadku doradzałbym taką, która łatwo się sprząta oraz można ją stosunkowo często prać, gdyż to jest niezbędne w takiej sytuacji- czyli praktycznie każda będzie w porządku, pozostaje tylko kwestia dobru jej kolorystyki.

Ten post był edytowany przez Camelgroup.pl dnia: 9 sierpnia 2018, 18:00
Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2018, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom ze śląską, które zastanawiają się nad wykładziną do biura polecam skontaktować się z firmą http://sit-in.pl/ Oni zajmują się tego typu wykładzinami I ich układaniem i są w tym dobrzy. Ich siedziba znajduje się w Rudzie Śląskiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2018, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Nam zależało na wykładzinie o wysokiej jakości, stąd wpadł pomysł o wykorzystaniu tej z oferty Tukan http://www.wykladziny.szczecin.pl/ . Charakteryzuje się ona mega jakością i bardzo dobrą ceną. A co najważniejsze, wprowadziła sporo uroku do samego biura. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6399 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.
  • Farby Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Takich sklepów jak wrzuciliście, czyli sklepów oferujących dosłownie wszystko - jest cała masa. Teoretycznie wygląda to fajnie, bo masz wszystko w 1 miejscu, al...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >