Jaka wyprawka dla noworodka?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

23 lipca 2021, 00:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie bardzo dobrą opcją będą chusty do noszenia niemowląt. Dzięki temu rodzice mogą zbudować z dzieckiem więź, maluch jest blisko, lepiej śpi, można się z dzieckiem bardziej wygodnie przemieszczać, pójść na spacer, na zakupy, nawet na wycieczkę w góry. My z żoną jesteśmy zachwyceni chustami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2021, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dorzuciłem do wyprawki mojego noworodka kokon niemowlęcy ze sklepu internetowego babyly.pl/kategoria/kokony/ bo moja żona chciała coś na sesję, na którą będziemy się z nim wybierać jak tylko delikatnie podrośnie, a taki kokon ładnie się prezentuje, a na co dzień jest bardzo przydatny jako łóżeczko.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2021, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Mamusie, powiem z doświadczenia, że warto kupić do wyprawki mleko modyfikowane, bo na początku możecie mieć problem z laktacją. U mojej córeczki sprawdziło się mleko Bebilon - w najlepszej cenie kupicie je w DOZie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2021, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Też kupuję bebilon w dozie tam ma najlepszą cenę, a to jedyne mleko po którym nam się nie ulewa.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2021, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Na szczęście pierwsze było zawsze strzałem w dziesiątkę. Nie zmienialiśmy, bo nie było takiej potrzeby. Kiedy teraz patrzę na oferty mleka dla niemowląt https://www.drmax.pl/nestle-nan-optipro-3-mod yfikowane-mleko-dla-dzieci-po-1-roku-zycia-800-g-100009786 , to w głowie się kręci. Nawet nie wiedziałabym, od którego zacząć testowanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2021, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Bebilon sprawdził nam się po odstawieniu piersią, kupiłam w dozie faktycznie tam mają najtaniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2021, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie każda kobieta może karmić piersią. My stosujemy prawie od samego początku Bebilon AR ProExpert. Mały miał straszne problemy z ulewaniem dlatego wybraliśmy to mleko i dzięki Bogu ulewanie się skończyło. Zazwyczaj kupuję to mleko w DOZie, nigdy nie było problemów z dostępnością.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2021, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyprawkę dla niemowlaka warto kupić przed pójściem do szpitala, bo na początku będzie nam potrzebnych sporo rzeczy. Lepiej mieć więcej ubranek (tj. śpiochy, kaftaniki, body), bo często się dziecku ulewa mleko. Pieluchy w rozmiarze 1 się przydadzą, chusteczki nawilżane. Osobiście polecam z Hippa https://hipp.pl/pielegnacja/produkty/chustecz ki-nawilzane/chusteczki-nawilzane mają dobry skład. Przyda się także chusta do noszenia, dzieci od urodzenia można w niej nosić.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2021, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas tylko Bebilon daje radę, jako jedyne mleko poradził sobie z kolkami córki, kupujemy w dozie, tam mają najtaniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2021, 05:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli właśnie kompletujecie wyprawkę dla maluszka, to zajrzycie do sklepu online My Mini https://mymini.pl/. Mają tam bardzo fajne, dobrej jakości głównie wykonane z silikonu akcesoria dla dzieci - gryzaczki, pierwsze szczoteczki do ząbków, zabawki, miseczki. Znajdziecie tam także wygodne, tetrowe otulacze, kosmetyki dla mamy i dziecka,

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1653 Grupa: Trudne tema... Ja mogę Wam polecić gabinet stomatologiczny Ochota na Uśmiech - oni oferują kompleksowe leczenie stomatologiczne jak również stomatologię estetyczną oraz chirur...
  • Treningi Fitness ? Liczba postów: 188 Grupa: Trudne tema... Jeśli marzysz o sportowej sylwetce i chcesz zrzucić kilogramy przed latem, koniecznie musisz ustalić swój deficyt kaloryczny. Załóżmy, że Twój organizm potrzebu...
  • problemy z cerą Liczba postów: 65 Grupa: Trudne tema... Z pewnością jednym z najważniejszych aspektów wyboru dobrego dermatologa są jego kwalifikacje i doświadczenie. W Polsce, aby zostać dermatologiem, potrzebna jes...
  • Pit 2020 Liczba postów: 9 Grupa: Trudne tema... Cześć, pomyślałam że podzielę się z Wami moimi odczuciami w temacie rozliczeń PIT. W końcu to bardzo aktualny temat i myślę, że wiele osób on zainteresuje. Otóż...
  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Jakie raty miesięczne posiadacie jeśli wzięliście taki kredyt?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 323

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >