Jaki fotel obrotowy wybrać do biura?

« Powrót do artykułu: Jaki fotel obrotowy wybrać do... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7

7 grudnia 2018, 17:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz dobrych foteli, które będą służyć przez lata, to polecam zerknąć Ci na ofertę firmy https://www.pasazbiurowy.pl/. Mają u siebie wszelkiego rodzaju rzeczy do biura, w tym właśnie fotele obrotowe, takie o jakie Ci chodzi. Powodzenia w wyborze ;)!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2018, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja do swojego biura zamówiłem kilka foteli Aster z oferty firmy www.sitplus.pl. Są wykonane starannie i z dobrej jakości skóry. Plecy nie bolą nawet po wielogodzinnym siedzeniu. Fotel posiada kilka poziomów regulacji więc każdy dostosuje go do swojego wzrostu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2019, 21:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz jeszcze do urządzenia biura warto sprawdzić sobie lampy w AT Krotoszyn. Teraz mają akurat wyprzedaż wiec jak coś to naprawde polecam, bo można zdecydowanie wybrać coś fajnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2019, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdzcie sobie bo jest w czym wybierać. I zgadzam się ze tutaj wybór jest naprawde duży.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2020, 08:14

Zgadzam sie: good 0 bad

W tej kwestii odsyłam do oferty Multiglob

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2020, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Duży wybór foteli biurowych, w różnych modelach, kolorach, z różnymi funkcjonalnościami i też w szerokim zakresie cenowym znajdziecie w sklepie http://10chairs.pl/. Polecam, bo jest z czego wybierać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2020, 07:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze będzie porównać sobie oferty w wielu sklepach. W sklepach typowo meblowych niestety tych droższych modeli raczej nie będzie - skupiaja się tam raczej na tańszych meblach do mieszkania, na przyklad na tanich krzesłach dla dzieci a takie wygodne nie będą. Natomiast w dużych miastach możesz poszukać sklepów z krzesłami biurowymi (jak ja szukałem to znalazłem parę takich np. w Krakowie w Katowicach) lub większych sklepów z sprzętem biurowym. Największy wybór jednak znajdziesz w sieci i jeśli nie znajdziesz odpowiedniego krzesła stacjonarnie to szukaj w sklepach internetowych.
Zerknij sobie do Meble Arkadius, w sklepie jest bardzo duzy wybor odpowiednich krzeseł biurowych.
https://meblearkadius.pl/sklep-meblowy-lubin/

Ten post był edytowany przez fajo dnia: 30 listopada 2020, 13:36
Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2022, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie design jest ważny, ale jednak wygoda oraz egronomia to dwie podstawowe kwestie. O takim zagadnieniu, jak ergonomia fotela są nawet specjalne wpisy na blogach. Wartop poczytać

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2022, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry jest ten nowy Genesis Astat 700 i do pracy i do grania. Ergonomiczny, bardzo wygodny

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >