Jaki jest najbardziej wydajny kolektor sloneczny ?

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

29 września 2011, 23:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik jammal napisał: Witam, też się właśnie przymierz do zakupu solarów.
Zastanawiam się też czy może dodatkowo nie wziąć pod
uwagę baterie słoneczne, choć te koszty???
Jakich producentów szczególnie polecacie??


Skontaktuj się z ta firmą http://www.solar-tech.pl/
Ja jestem z jej usług zadowolony, pisałem wyżej, kolektory świetnie działają

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2011, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A kolektory Junkersa - ponoć i Junkers w coś takiego wszedł. Jakieś opinie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2012, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałam,że są niezłe, ale osobiście nie sprawdzałam ;)

Trochę więcej o kolektorach znajdziecie tutaj:
http://tematy.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/kolektor+s%C5%82o neczny

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2012, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Aha, i jeszcze tutaj: http://rynekpierwotny.com/articles/article/356/

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2012, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Panu, który pytał o baterie słoneczne chciałbym uzmysłowić, żeby czasem nie mylił ogniw fotowoltaicznych z kolektorami słonecznymi do C.W.U. lub wspomagania C.O. To dwie różne rzeczy, z czego pierwsza służy do zamiany promieniowania na energię elektryczną, a kolektory słoneczne na cieplną. Co do wybory kolektorów to polecam firmę MPBP (tu strona: www.mpbp.pl). Jest z okolic Krakowa i cechuje ją naprawdę wysoki profesjonalizm. Nie naciągają klienta, aby tylko więcej zapłacił i szybko sp...(sobie odszedl ;)). Instalatorzy znają się na rzeczy i potrafią szczerze porozmawiać o kosztach instalacji i użytkowania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2012, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

O! Okolice Krakowa to też moje okolice:D O tej firmie ni słyszałem, czy to jakaś nowość? Kiedy kilkanaście miesięcy temu montowałem u siebie kolektory, zdecydowałem się na turbosolary z Makrotermu i bardzo sobie chwalę. Tez mają bardzo dobre podejście do klienta. Wiadomo, że jak ktoś się decyduje na taką inwestycję, to chce, żeby mu dobrze doradzić i fachowo wykonać, ja na szczęście się nie przejechałem:)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2012, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Poznaj najlepszy portal nieruchomości: studioogloszen.pl Zupełnie nowa jakość, rzetelne informacje, ciekawe oferty!

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2012, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolektor słoneczny BREGUS, www.solarco.com.pl niemiecka technologia w dobrych cenach!!

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2012, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym proponował bardziej znane czy sprawdzone firmy np. Biawar. Bardzo dobre jakościowo, nie będzie problemów z ekspoloatacją :http://megastore.pl/6382,5245,5245,Urzadzenia-i-systemy-grz ewcze_Systemy-solarne.html

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2012, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Kazdy reklamuje i poleca, a tak naprawde wszystko wychodzi w praniu, sprawdzone czy nie sprawdzone, jedno i to samo, liczy sie tylko kwestia nagrzania wody, slyszalem o BREGUS i wchodzilem na ich strone www.solarco.com.pl wyglada calkiem niezle cenowo, nie mozna sie do niczego przyczepic

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 75 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 64 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >