Jaki jest najbardziej wydajny kolektor sloneczny ?

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

18 października 2012, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakby miała polecić dobry wydajny kolektor słoneczny to prozniowe heatpipe sprawdzaja sie najlepiej,

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2012, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

http://solartime.pl/pl/produkty/kolektory-slo neczne.html tu mozna zobaczyc dokładnie o co chodzi i roznice miedzy innymi kolektorami słonecznymi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2012, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik magatynka napisał: Jakby miała polecić dobry wydajny kolektor słoneczny to
prozniowe heatpipe sprawdzaja sie najlepiej,


Użytkownik magatynka napisał: Jakby miała polecić dobry wydajny kolektor słoneczny to
prozniowe heatpipe sprawdzaja sie najlepiej,


Zgodzę się. Jak komuś zależy na korzystaniu z kolektorów cały rok a nie tylko latem to powinien wybrać tylko próżniowe. No i co ważne, zerknijcie sobie na długość gwarancji na kolektory, bo są teraz takie różnice, że warto pomyśleć czy nie wybrać bezpieczniej. ja mam kolektory http://solar-tech.pl/ z najdłuższą na rynku gwarancją na 16 lat. Jak ktoś dawał 2 czy 5 lat gwarancji to nawet na ich kolektory nie patrzyłem

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2012, 22:55

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas w Gminie spotkanie na temat kolektorów organizowała firma SUN-GALLO z Łodzi z 45% dofinansowaniem - NFOŚiGW. Sam osobiście się zdecydowałem (jaki i moj znajomy). Solary mam od czerwca i działają rewelacyjnie ciepłej wody nie jestem w stanie wyczerpać - nareszcie skończyło się przepalanie w piecu. Co do doświadczeń na temat firmy: Pracownik przyjechał zrobił wycenę wraz z kompletem dokumentów do banku (tu najdłużej czekałem bo jakieś 2 tygodnie na kredyt). Po kredycie monterzy przyjechali za 2 dni. Instalację skończono montować w 10 godzin. Obecnie cała procedura bankowa została zakończona, otrzymałem dofinansowanie wysokości około 7000 zł

Marek Biernat

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2012, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

na http://kolektory-prozniowe.waw.pl/ mają fajny kalkulator korzyści - mozna zobaczyć w jakich przypadkach kolektory słoneczne się opłacają i na ile.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2013, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciężko powiedzieć. Ja polecam kolektor płaski firmy hewalex SLP KS2000.
Bardzo wydajny i co bardzo ważne bezawaryjny.

Tutaj możesz się o tych kolektorach sporo dowiedzieć http://migsystem.pl/kolektory-sloneczne/

Pozdrawiam
Montek
http://www.migsystem.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2013, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam kontakt z fabryką ciepła. Pan Dariusz jest najlepszym specjalistą. Zobacz ofertę tutaj

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2013, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej o radę spytaj się fachowców tzn. wybierz jakąś firmę oferującą kolektory słoneczne i po prostu zapytaj o radę. Najlepiej taką praktykę zastosuj do kilku firm dzięki czemu będziesz mieć już jakiś obraz tego co szukasz. Ja ci mogę polecić np. stronę www.karbon-energia.pl oprócz niej znajdź też kilka innych i zobacz, co ci zaproponują.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2013, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Posiadamy jedne z najlepszych Kolektorow Slonecznych w Polsce.
Jestesmy z woj Warminsko-Mazurskiego (mamy w calej Polsce swoje oddzialy)
Wiecej informacji udzielam pod emailem:

michael1666@wp.pl

Zapraszam bo naprawde mamy dobra oferte:)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2013, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Które kolektory słoneczne świętokrzyskie są najlepsze? Myślę, że trzeba zapytać o to fachowca. Udaj się do jakieś sklepu gdzie, znajdziesz kolektory słoneczne świętokrzyskie czy też pompy ciepła kielce i zapytaj. On będzie wiedział najlepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • pompy ciepła Liczba postów: 29 Grupa: Innowacje w... Z jakiej formy ogrzewania korzystacie i dlaczego? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 75 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 64 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 527

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >