Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

23 listopada 2011, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Jest dużo ciekawych alternatyw oraz sklepów z materacami, ja osobiście polecam dobrego i sprawdzonego dystrybutora - materace prosto od producenta, taniej najwyższej jakości nie znajdziecie w żadnych sklepach stacjonarnych!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2011, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo rozbudowane tu wypowiedzi, profesjonalne opinie, wybór materaca to faktycznie trudna decyzja, ja zdecydowałam się jakiś czas temu na materac firmy matador, niestety należało na niego zaoszczędzić trochę środków, ale było warto, obecnie jestem zadowolona usypiając na materacu SENSUAL, nie znam się na technicznej stronie, ale mogę polecić po wykrzystywaniu go w praktyce;) co noc!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2011, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Materace producenta Matador wcale nie należą do najdroższych, widywałem bardziej wygórowane ceny i o wiele gorszą jakość, a tutaj mamy na prawdę świetnej klasy materiały z jakich zrobione są ich materace, różne modele, w zależności od naszych potrzeb, mniej bądź bardziej elastyczne, odpowiednio twarde. Wolę oszczędzić na konstrukcji samego łóżka i wybrać coś np w ikei, ale zaopatrzyć się w dobry materac.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2011, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja mam z tej firmy i stelaż i materac, które to odpowiednio zostały skompletowane i dopasowane i chyba tylko taki dobrze dopasowany duet może zapewnić nam pełną wysoką jakość

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2011, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłem materac select thermo firmy hilding i jest super. Materac kupiłem przez internet tutaj mojematerace.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 grudnia 2011, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

A CZY MA KTOŚ DOŚWIADCZENIA Z MATERACAMI Z SELENE?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2011, 20:39

Zgadzam sie: good 0 bad

dla mnie i tak w czasach takiej ogromnej konkurencji bezkonkurencyjny jest Matador, bo wypróbowany, ciężko mi się przekonać do czegoś co ogłasza się jako super świetne, ale nikt w moim otoczeniu tego nie poznał a jest dostępne tylko w internecie

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2011, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, materace matadora to jednak jakość sama w sobie, produkty z górnej półki, ale ceny nie są wcale aż tak zawrotne, jeśli chcemy coś co posłuży nam dobrych parenaście lat i nie zamieni się w ścierkę do podłogi:)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2011, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Również potwierdzam dobrą jakość produktów matadora, ja mam stelaż z tej firmy i jest z nm wszystko ok

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2011, 01:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to chyba jeśłi znajdę kiedyś czas to napisze jakiegoś boota co usuwa spam i reklamy z forum :>

Co 2 post to reklama jakieś firmy. Wszystkie są najlepsze :>

Dzisiaj leżałem na materacu Koło Medivis H3. Mogę tylko napisać że jest wygodniejszy
od materaca z Ikei za 800 zł ( lateksowo kieszeniowy ) oraz od materaca Koło Estrella Lux. Estrella jest strasznie rozbujana :>

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zastawa stołowa Liczba postów: 103 Grupa: Porady i op... Lubię mieć mieszankę od sasa do lasa talerzy, kubków, misek... Więc u mnie na jednym stole prawdziwa porcelana staje koło najpodlejszego fajansu, aluminiowy wid...
  • Firma do przeprowadzki do Słowacji Liczba postów: 15 Grupa: Porady i op... Jupiter Przeprowadzki jeżdżą po całej Europie, mnie przeprowadzali i jestem bardzo zadowolony, na ich stronie jest też oferta przeprowadzki Słowacja https://jup...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 4 Grupa: Porady i op... Cześć. Kiedyś tak utknąłem w kolejce w banku, że siedziałem dwie godziny. Myślałem o tym, jak trochę poprawić humor i może wygrać coś drobnego. Stronę top 10 ca...
  • Co zrobić żeby meble się nie rysowały? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Mówią, że naprawdę jest lepsza jakość i trwałość. Poszperałem trochę w tym temacie i znalazłem kilka miejsc, które oferują doskonałe opcje sklejki specjalnie na...
  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 66 Grupa: Porady i op... Przeczytajcie również te porady - https://www.kujawy.info/aktualnosc/jakie -cechy-powinien-miec-materac-dwuosobowy/ . Wybór materaca dla pary warto dobrze przemyś...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >