Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

26 stycznia 2010, 01:40

Zgadzam sie: good 0 bad

My z mezem spimy od kilku lat na metaracu PedDormire. Ostatnio kupilismy taki takze corci, bo dorosla do duzego lozka. Sa wygodne, baaardzo wygodne ;) wszystkie modele sa na http://buonanotte.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2010, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajne materace można znaleźć na materace.sklep.pl Mają naprawdę bardzo duży wybór tego typu rzeczy, dużo rozmaitych materacy no i rzecz jasna bardzo przystępne ceny. Naprawdę warto zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2010, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Znam ten sklep, o którym pisała moja przedmówczyni. Sama tam kupowałam materac, bardzo spodobało mi się to, że panowie, którzy tam pracują doskonale doradzili mi jaki materac będzie dla mnie najlepszy. Moim zdaniem dobrze jest skonsultować się z pracownikami sklepu;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2010, 00:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozważam zakup materaca. Waham się między ofertą firmy JMB oraz firmy Janpol. Czy ktoś może doradzić, która z firm jest lepsza, której warto zaufać?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2010, 01:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałam dużo o tych firmach. Podobno zachwytu nie ma w przypadku Janpol, a z JMB jest nieco lepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2010, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Popatrz tutaj www.hevea.pl mają rewelacyjne materace (sam kupowałem) i dają 5 lat gwarancji a cenowo to inne firmy są za nimi 100 lat

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 10 października 2015, 17:17
Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2010, 23:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Hevea jest o.k. ale JMB ma lepszą ofertę...
Zastanawiam się tylko, jak wygląda sprawa z ewentualną wymianą, czy reklamacją materaca. Napisali na stronie, że nie mieli w zeszłym roku żadnego zwrotu. Można im wierzyć?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2010, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Karola napisał: Hevea jest o.k. ale JMB ma lepszą ofertę...
Zastanawiam się tylko, jak wygląda sprawa z ewentualną wymianą, czy reklamacją materaca. Napisali na stronie, że nie mieli w zeszłym roku żadnego zwrotu. Można im wierzyć?


Wiem że w hevea jest tak, że jak jest reklamacja to przysyłają na swój koszt nowy materac a zabierają odrazu reklamowany tz. kurier przywozi nowy odrazu zabierając stary

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2010, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Karola napisał: Hevea jest o.k. ale JMB ma lepszą ofertę...
Zastanawiam się tylko, jak wygląda sprawa z ewentualną wymianą, czy reklamacją materaca. Napisali na stronie, że nie mieli w zeszłym roku żadnego zwrotu. Można im wierzyć?


no tak w JMB materac 80x200 kjosztuje przeszło 1000 zł a w hevea z transportem niecałe 800zł
Więc??? chyba hevea ma lepszą ofertę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2010, 23:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie można porównywać materaca tylko ze względu na rozmiar... To niedorzeczne. :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 206

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >