Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

23 kwietnia 2010, 23:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie polecam tych materacy. W sumie nic specjalnego, a ceny wysokie. Przestarzała technologia w wielu modelach i słabej jakości letks. Zawiedliśmy się na nich.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2010, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja polecam firmę www.greiner-perfoam.pl. Sam u nich kupiłem i od roku jestem szcześliwym posiadaczem niedrogiego materaca. To jest producent pianki a wiadomo, że u producenta najtaniej jest.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2010, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam materace lateksowe oraz inne o zupełnie nizszej cenie a wykonane z najlepszych materiałów.
MATERACE
LATEKSOWE 7 STREF 200*160*16 W CENIE OK.1500ZŁ + 2 PODUSZKI
PROFILOWANE Z PIANKI VISCO ELASTIC O WYM 60*33#12/9 GRATIS. Wiecej informacji mozna zasiegnac pod numerem telefonu 607457994.
Pozdrawiam i zycze dokonawynia najlepszych wyborów bo w zyciu najwazniejsze jest by wszystko dobrze ułozyc.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2010, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam materace termoplastyczne ( termoelastyczne) układają się do ciała pod wpływem temperatury ciała . Rewelacja . Bardzo dobrą ofertę posiada Studio materacy "Zdrowy Sen" miła fachowa obsługa duży wybór materacy. Dużo promocji i co najważniejsze można wypożyczyć materac na sprawdzenie do domu. www. studiomateracy.pl . Każdy następny materac kupię tylko u nich. gorąco polecam. Teraz mają materac taniej o vat

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2010, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepsze materace są z pianki viscoelastic, tylko trzeba wiedzeić co się kupuje bo na rynku są materace z różnym stężeniem % visco, naj lepiej kupować takie o dużym stężeniu. Ja polecam sklep www.literiemarti.pl, ta firma ma najlepsze stężenie visco i latexsu w swoich materacach, poza tym same naturalne składniki... Sam śpie na materacu i stelażu tej firmy inergetic i jestem bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 października 2010, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam!

Jestem Gosia, mam 43lata. Jestem z Poznania. Ostatnimi czasy dużo najeździłam się w poszukiwaniu dobrego materaca. Całe życie pracowałam ciężko fizycznie. Potrzebowała materaca idealnego dla mojego już nie młodego i zmęczonego kręgosłupa. Wpierw szukałam w internecie, znalazłam stronę www.twojematerace.pl i poprzez adres strony dotarłam do sklepu miejscowego w Poznaniu. Tam spotkałam się z bardzo profesjonalną obsługą i niezwykle miłymi sprzedawcami. Doradzili mi materac Medivis o twardości H3. Okazał się strzałem w "10". Dziś wysypiam się idealnie i aż nie chce mi się wstawać do mojej pracy na8
Żałowałam wyłącznie tego, że nie mogłam sobie pozwolić na zakup materaca Medivis Lux bo jest naprawde BOSKI

pozdrawiam i polecam materace z pianki termoelastycznej

AGOYA.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2010, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nie wiesz jaki materac będzie najlepszy to idź do ikei tam teraz będą takie specjalne porady fizjoterapeutów co to materacy.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2010, 18:39

Zgadzam sie: good 0 bad

W sklepach z meblami, materacami najlepiej doradzają. Jeżeli potrzeba ci fachowej porady, to skontaktuj się z meblopol.net - maja tam nie tylko znakomite meble, materace. Można u nich nawet meble na wymiar zrobić.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2010, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam fachowców z favore.pl - sami piszą do Ciebie, tylko zgrabnie należy przedstawić im sytuację co chcecie zrobić, u mnie się sprawdzili pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2010, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak pisze agoya67 materace termoelastyczne są rewelacyjne, to juz górna półka jeśli chodzi o wygodę i zdrowe plecy, jedynym minusem jest ich cena, ale może warto zainwestować.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 23 maja 2012, 14:34
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • agencja poszukiwania pracy w Polsce Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... link https://top-staff.com.pl/
  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >