Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  43 44 45 46 47  ▸  ▸▸

25 lutego 2015, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Może znajdziesz ten odpowiedni model na stronie MeblezKrakowa.pl zresztą u nas wyposażysz całą sypialnie razem z meblami i dobrej jakości,stylowym łóżkiem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2015, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

My akurat mieliśmy materac w zestawie, ale jak patrzę na ceny i materace za kilka tysięcy to są zdecydowanie za wysokie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2015, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wszystkie dobre materace muszą być tak drogie. Można kupić porządny materac za kilkaset złotych.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2015, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Kilka tysięcy zła za materac to moim zdaniem lekka przesada i również polecam tak powiedzmy skupić się na tym do kwoty 1 tyś zł,aby był wygodny i solidnie wykonany.

www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2015, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

opisze akurat materac DAKOTA 80x200 od BAZYLA. kupilem 2 sztuki. pomijajac fakt ze materac przez 2 tyg musialem wietrzyc bo smierdzial klejem, to po niespelna roku nadaje sie do wyrzucenia. 2 szt 80x200 do ramy lózka 160x200. oba materace zapadly sie po bokach co podczas lezenia czy spania powoduje efekt jabysmy sie staczali z lozka spiac na brzegu lub wpadali w dziure spiac blizej srodka, trzeba lezec idealnie na srodku materaca zeby jakos w ogole wytrzymac. 7 stref to jakas kpina bo uciskajac na calosci taka sama sila, ugniatamy wszedzie go tak samo, wiec gdzie te 7 stref ???. kokos i inne materialy wewnatrz sa zwyczajnie slabej jakosci krusza sie i rozrywaja. pokrowiec materaca zapinany na zamek wyglada po miesiacu jakby mial 10 lat - calosc materialu postrzepiona, skulkowana, popruta (mamy oczywiscie naciagniete przescieradlo na kazdy materac - tragedia !!! materac o niby 2 twardosciach o ile pamietam H3 i H4 tak samo zapadniety z obu stron - zwyczajnie nie da sie spac, calosc sie porozklejala i nadaje sie na smietnik !!! materace nie maja zadnej metki, zadnego oznaczenia produktu, z czego sa wykonane, jak go uzytkowac, konserwowac, prać czy cokolwiek, zadnego oznaczenia producenta, a 25 letnia gwarancja czy jak w niektorych serwisach nawet 30 letnia to sprawa fikcyjna !!! sprzedawca bowiem uporczywie po wielu wezwaniach do wydania dowodu zakupu nie robi tego a potem odmawia reklamacji bo nie ma dowodu zakupu !!! jedyne co bylo przy materacu to kartka WZ z recznie wpisana cena !!! oszust podatkowy !!! twierdzi ze dal dowod zakupu a teraz nie chce wydac duplikatu i nie przyjmuje towaru do reklamacji. nie jest to wada pojedynczej sztuki bo oba materace maja te same wady w trakcie uzytkownia. byly dobre przez okolo 3 miesiace :-(

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2015, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie próbuj kupować żadnego materaca na bóle kręgosłupa zanim nie zobaczysz całego video poniżej,
które wyjaśnia Ci jakie materace będą idealne dla Ciebie.

Zobacz całe video pod linkiem poniżej.
http://przyjemnysen.pl/materac-trenes-gold-80x200-zdrowotny- ortopedyczny-ekskluzywny

Udanego seansu

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2015, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ma to być dobry,wygodny materac na lata w niezbyt wygórowanej cenie,to wg mnie warto zajrzeć tutaj
http://meblezkrakowa.pl/kategoria-produktu/materace/
mamy bardzo szeroki wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2015, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma co przesadzać, wydawając kilka tysięcy złotych za materac. Można kupić materac znacznie tańszy i to w dobrej cenie. Polecam nasze materace

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2015, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo, ze każdy chce model solidny, jednak nie warto wydawać mnóstwa pieniędzy na coś, co można znaleźć w znacznie niższej cenie

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2015, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem materac euforia memory na

http://alvare.pl
Nawet nie chodzi o samo wykonanie materaca co moim zdaniem jest wszystko ok nawet powiem, że super, (jeden mały minusik to że pokrowiec się lekko mechaci) ale największe wrażenie zrobił na mnie sprzedawca i jego podejście do sprawy. Wiedza gościa, który mi sprzedał materac była niesamowita, rozmawiałem z nim prawie półgodziny i czułem się jak na jakimś profesjonalnym szkoleniu a co najważniejsze nie zbywał mnie - przynajmniej nie odniosłem takiego odczucia. Druga sprawa to to że cena materaca była dosyć niska (może nie tak niska jak jakiś chłam na allegro ale w porównaniu do tych markowych materacy jak janpol, koło, hilding. Wybrałem ten materac bo:

1. nie odstawał jakością od innych markowych materacy - nie jestem znawcą ale przekonały mnie certyfikaty firmy alvare
2. cena
3. podejście i wiedza gościa, który mi oferował materac


Nie polecam konkretnie tego modelu bo to doradza sprzedawca - przy doradzaniu zadają dużo pytań i na tej podstawie dobierają materac

Mam nadzieje że komuś choć trochę pomogę dokonać wyboru" alt="" />

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  43 44 45 46 47  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 257

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >