Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  49 50 51 52 53  ▸  ▸▸

29 listopada 2016, 23:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre i tanie materace są na stronie senny, Ja akurat dodatkowo trafiłem na jakąś promocję i zapłaciłem bardzo małe pieniądze za wygodny i porządny materac.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2016, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jestem przekonany, czy bardzo tani materac w perspektywie czasu może okazać się wygodny. Może się np. zapadać. Jednak umówmy się, że trochę hajsu trzeba dać za coś, np. materace natura zone, które posłużą trochę i nie „zetrą” się po roku czy dwóch.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2016, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik robetosN napisał: Nie jestem przekonany, czy bardzo tani materac w
perspektywie czasu może okazać się wygodny. Może się
np. zapadać. Jednak umówmy się, że trochę hajsu trzeba
dać za coś, np. materace natura zone, które posłużą
trochę i nie „zetrą” się po roku czy dwóch.


Też jestem tego samego zdania. Materac to inwestycja i ta należy to traktować. Natura Zone ma spoko materace. Można sobie uratować plecy spiąc na takim.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2016, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Materac przede wszystkim powinien zapewniać odpowiednie podparcie kręgosłupa, dlatego powinien być dostosowany do wzrostu i wagi ciała. Przy wyborze materaca szczególną uwagę należy też zwrócić na jego wypełnienie - moim zdaniem najwygodniejsze są materace piankowe, konkretnie wysokoelastyczne lub termoelastyczne, w Poznaniu widziałem takie w BlackArt na http://www.mebleblackart.pl/materace,64

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2017, 18:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście uważam, że najlepsze sa materace lateksowe. Ja kupiłam swój materac na: https://www.warszawa.materace.info i polecam zapoznać się z ofertą

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2017, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Też szukam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2017, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

To jeżeli lateksowe to właśnie też natura zone. Zwłąszcza dobry jest natural memory, wygląda tak: http://naturazone.pl/pl/p/Natural-Memory-/58< /a> praktyczny, elegancki, no i przede wszystkim trwały. Dla osób, które takie miękkie rozwiązania lubią.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2017, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja generalnie uważam, że najlepsze są materace lateksowe http://www.materaceblog.pl/rodzaje-materacy/m aterac-lateksowy-wady-zalety.html. od kiedy go kupiłam mam o wiele zdrowszy kręgosłup.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2017, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Przypominam tylko,że lateks może uczulać,żaden lekarz, który nagminnie korzysta z rękawiczek nie kupi lateksowego materaca, za dużo uczuleń się w życiu naoglądałem nie tylko na palcu ;)
Materace termo które tak zachwalacie mogą się zapadać przy upałach i być twarde jak kamień jeżeli ktoś zimą wietrzy sypialnie, poza tym nie nadają się dla ludzi, którzy mają nadmierną potliwość i dużą masę ciała jak ja.
Odpadają także sprężyny, który w tych czasach działają jak jedna wielka antena.
Polecam materace z piany wysokoelastycznej, włoska firma Magniflex ma ofertę bardzo dobrych materacy, sprzedawcy kompetentni, świetnie doradzą.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2017, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii bólu stawów u mnie akurat materac nie pomógł. Ogólnie jak bolą Cię stawy to lepiej idź do lekarza i się dowiedz czy czegoś nie brakuje w organizmie. Mi na ból stawów pomógł dopiero preparat na stawy: http://www.hyalutidin.pl/jak-wybrac-dobry-pre parat-na-stawy

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  49 50 51 52 53  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 281 Grupa: Porady i op... Czemu samodzielnie próbujecie wybierać klimatyzator? Przy wyborze takiego urządzenia trzeba uwzględnić mnóstwo czynników technicznych, o których łatwo zapomnieć...
  • Czy rolety mogą poprawić izolację akustyczną pomie... Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Hej, Zastanawiam się, czy rolety mogą pomóc w redukcji hałasu w moim domu. Czy pewne rodzaje rolet są bardziej efektywne w poprawie izolacji akustycznej niż inn...
  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 300

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >