Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

5 sierpnia 2011, 22:51

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=Gość: Materacdospania.pl]Witam,



Jeśli chodzi o materac w rozmiarze 160x200 w cenie do
500zł, to można kupić tylko i wyłącznie bonell. Bonell
ma jedną zaletę jest tani i później zostają tylko
wady.


I tu sie nie zgodzę. Materac kieszeniowy, 7 strefowy, oblozony jednostronnie lateksem i pianką termoelastyczną zakupiłam od firmy Artbi3 za niecałe 1000zł z przesyłką.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2011, 22:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o firmie Artbi3?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2011, 19:10

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja polecam pianki termoelastyczne, logiczne wytlumaczenie dlaczego? bo pod wplywem temp i cieżaru ciala sie dopasuja wiec idelanie, sklep? polecam firme senpo z poznania maja strone markowe-materace.pl ale można też ich znaleść na allegro przedewszystkim dlatego tam bo logicznie wytlumacza !!!! a nie te katalogowe bzdury

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2011, 00:52

Zgadzam sie: good 0 bad

kupowanie przez internet gdy się nie widziało materaca w realu do mnie nie przemawia
przecież w sypialni spędzamy średno 8 godzin na dobę więc chyba warto poświęcić trochę czasu i pobiegać po sklepach
materac to trudny towar- nie można w sklepie przecież przespać nocy aby się przekonać czy jest wygodnie - a szkoda
a pod poznaniem to znam tylko hilding

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2011, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

My z żoną oglądaliśmy materace z MK KOŁO FOAM w internecie ale w końcu zdecydowaliśmy sie na zakup w salonie. dostaliśmy rabat i poduszkę:) kupiliśmy materac DUAL H1 H3 jak narazie jesteśmy zadowoleni:) mam nadzieje że będzie tak dalej:) pozdro:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2011, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

ja od miesiąca śpię na materacu z pianki termoelastycznej i teraz wiem co to luksus i wygoda polecam ,niestety nie jest tani ale warto ,ja kupiłem w comfortbe i też dostałem poduszkę z gratis

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2011, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

mam termoelastyczny z comfortbe i wiem co to wygoda -choć nie jest tani ale warto

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2011, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest masa poradników w Internecie o wyborze materaca.
np. http://www.klinikasnu.pl/content/7-jaki-mater ac-wybrac

Warto poświęcić kilka minut na zdobycie wiedzy, żeby potem nie żałować (czytaj nie wysypiać się)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2011, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

a jam mam od niedawna Curem 3d z hilding i jak na razie sie wysypiam i jest genialnie

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2011, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Co prawda jest bardzo dużo poradników które pomagają w wyborze materaca,ale ze swojej strony polecam materac Wenus firmy Janpol
http://www.markowe--materace.pl/d4589_materac_wenus.html kupowałem właśnie w tym sklepie,nie był drogi ale za to wygoda podczas snu nie do opisania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zastawa stołowa Liczba postów: 103 Grupa: Porady i op... Lubię mieć mieszankę od sasa do lasa talerzy, kubków, misek... Więc u mnie na jednym stole prawdziwa porcelana staje koło najpodlejszego fajansu, aluminiowy wid...
  • Firma do przeprowadzki do Słowacji Liczba postów: 15 Grupa: Porady i op... Jupiter Przeprowadzki jeżdżą po całej Europie, mnie przeprowadzali i jestem bardzo zadowolony, na ich stronie jest też oferta przeprowadzki Słowacja https://jup...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 4 Grupa: Porady i op... Cześć. Kiedyś tak utknąłem w kolejce w banku, że siedziałem dwie godziny. Myślałem o tym, jak trochę poprawić humor i może wygrać coś drobnego. Stronę top 10 ca...
  • Co zrobić żeby meble się nie rysowały? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Mówią, że naprawdę jest lepsza jakość i trwałość. Poszperałem trochę w tym temacie i znalazłem kilka miejsc, które oferują doskonałe opcje sklejki specjalnie na...
  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 66 Grupa: Porady i op... Przeczytajcie również te porady - https://www.kujawy.info/aktualnosc/jakie -cechy-powinien-miec-materac-dwuosobowy/ . Wybór materaca dla pary warto dobrze przemyś...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19106 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 341

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >