Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

14 listopada 2011, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Panie Wojtku z Małopolski. Prononuję zastanowić się i zadzwonić do sklepu www.orchidea-materace.pl, popytać i podjąć decyzję, bo to co Pan znalazł to misię wydaje że sam pokrowiec i trochę lateksu. Można np: porównać Costa Brava z tej strony. Chyba że nie ma pan łóżka i zależy panu na stelażu. Bo jak Pan ma rusztowanie to najlepsze są materace spręzynowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2011, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

ja materace do swojego domu kupowałem na materacematador.pl duży wybór, dla dzieci, dorosłych i starszych osób, przetestowałem, więc mogę śmiało polecić

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2011, 19:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę że materacematador pl cieszą się dużym wzięciem. Szczerze powiedziawszy to wcale się nie dziwię. To produkty dla wymagających. Nie każdy może spać na zbyt twardym materacu.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2011, 20:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Dariusz154 napisał: Widzę że materacematador pl cieszą się dużym wzięciem.
Szczerze powiedziawszy to wcale się nie dziwię. To
produkty dla wymagających. Nie każdy może spać na zbyt
twardym materacu.

No nie, nie ma nic gorszego od twardego materaca! Jestem właśnie na etapie wymiany więc porównam ich ofertę z innymi. Czy można te materace matador kupić gdzieś w sklepie czy tylko przez internet? Może jakieś markety je sprzedają?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2011, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę że nie tylko ja mam "alergię" na twarde materace :D Nie wiem czy można kupić te materace gdzieś w sklepie, nie wykluczone że tak, ja kupowałem przez internet materacematador pl Dostarczyli do domu za pośrednictwem kuriera.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2011, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownikiem materacymatador jestem od ponad roku i nie zamieniłbym mojego materaca na inny, bo niby po co?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2011, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Materac zamówiony. Zdecydowałem się ostatecznie na wybór materaca z serii Active (sprężynowy - zadziałała siła przyzwyczajenia). Jednak nie szukałem sklepu tylko zamówiłem przez stronę materacematador pl. Obsługa okazała się być pomocna.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2011, 21:35

Zgadzam sie: good 0 bad

nie dalabym tyle pieniędzy za materac co na stronie matador, tym bardziej, że strasznie komplikują opisy. Mam osobiście majorkę ze sklepu www.orchidea-materace.pl Śpię na której stronie mam ochotę, albo twardy z matą kokosową albo na drugiej stronie z lateksem - jest bardziej miękka. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2011, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszę przyzną rację poprzedniczce. Mają fajną ofertę i na dodatek jest producentem. Pewnie dlatego jest tańszy

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2011, 22:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam jak niektórzy poprzednicy sklep www.zdrowysenmaterace.pl
Mają szeroką ofertę i szybki czas realizacji

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zastawa stołowa Liczba postów: 103 Grupa: Porady i op... Lubię mieć mieszankę od sasa do lasa talerzy, kubków, misek... Więc u mnie na jednym stole prawdziwa porcelana staje koło najpodlejszego fajansu, aluminiowy wid...
  • Firma do przeprowadzki do Słowacji Liczba postów: 15 Grupa: Porady i op... Jupiter Przeprowadzki jeżdżą po całej Europie, mnie przeprowadzali i jestem bardzo zadowolony, na ich stronie jest też oferta przeprowadzki Słowacja https://jup...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 4 Grupa: Porady i op... Cześć. Kiedyś tak utknąłem w kolejce w banku, że siedziałem dwie godziny. Myślałem o tym, jak trochę poprawić humor i może wygrać coś drobnego. Stronę top 10 ca...
  • Co zrobić żeby meble się nie rysowały? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Mówią, że naprawdę jest lepsza jakość i trwałość. Poszperałem trochę w tym temacie i znalazłem kilka miejsc, które oferują doskonałe opcje sklejki specjalnie na...
  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 66 Grupa: Porady i op... Przeczytajcie również te porady - https://www.kujawy.info/aktualnosc/jakie -cechy-powinien-miec-materac-dwuosobowy/ . Wybór materaca dla pary warto dobrze przemyś...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 96

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >