Jaki materiał na taras?

« Powrót do grupy: Ekspert tarasów

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

9 kwietnia 2016, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Z dużych płyt to polecam Porcelito. To płyty betonowe ale o perłowym wykończeniu . Wyglądają jak ceramiczne. Bardzo ładne. Dodatkowo sa zabezpieczone systemem Perlon , więc nie ma obaw o zabrudzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2016, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

W Pozbruk mozna znaleźć aż 9 rodzajów płyt dekoracyjnych w różnych wymiarach. Dodatkowo wykonywane z najlepszych materiałów jak Dolomit, Marmur czy Bazalt.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2016, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zwolennikiem trwałych i eleganckich rozwiązńa, np. płytek betonowych imitującuc h drewno, np. drewno ogrodowe Altus. Własnie ma fajne możliwości aranżacyjne, taki taraz meeeega wygląda, a konserwować go nie trza.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2016, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale jednak nie da się tego uniknąć i widać mocno różnice w wyglądzie do drewna. Szczególnie że wszytskie są takie same. Według mnie lepsze sa płyty dekoracyjne Presstone, czy Linea Pozbruk. Jedyne w swoim rodzaju :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2017, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Podoba mi sie drewniany taras. Już niedługo będę taki miał. Fachowiec namawia mnie na pokrycie go olejem Vidaron. Jak często trzeba będzie powtarzać zabieg olejowania żeby efekt był jak najlepszy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2017, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam kostkę dekoracyjną na tarasie Lido zabezpieczoną powłoką hydrofobową i przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Wystarczy Reduktor i nic jej nie będzie przez lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2017, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, tutaj przy tego typu rozwiązaniach praca jest prawie zerowa. Wystarczy położyć i może co kilka sezonów nanieść wałkiem Uniwersal czy Reduktor.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2017, 08:32

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii odpowiedniego materiału na taras, polecam kompozyt desek www.Meisen.pl wysoka jakość wykonania i rozsądna cena.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2017, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak nie przepadam za deskami odkąd praktycznie co rok musze zajmować się impregnacja, na szczęście teraz jest już kostka dekoracyjna Lido i raz na kilka sezonó po prostu dodatkowo zabezpieczam ja Reduktor Pozbruk.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2017, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o materiał na wykończenie tarasu, to ja mogę polecić albo eleganckie, stylowe drewno egzotyczne albo deskę kompozytową, zobaczcie na
Inout-design.com

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Sezon tarasowy rozpoczęty, kiedy planujecie budowę... Liczba postów: 16 Grupa: Ekspert tar... Marzysz o pięknym i funkcjonalnym tarasie? A jednocześnie szukasz inspiracji jak tą przestrzeń wykorzystać to możesz zajrzeć na stronę https://bihome.pl/inspira...
  • Czy wykonuje się izolacje tarasu? Liczba postów: 37 Grupa: Ekspert tar... Jeżeli jest to taras wylewany to warto wykonać hydroizolację. W moim przypadku my wybraliśmy również płyty tarasowe Dolomit z linii Presstone także dodatkowo ch...
  • taras drewniany Liczba postów: 219 Grupa: Ekspert tar... Nawet jeśli już podjęliście decyzję o budowie tarasu w ogrodzie, warto skupić się na znalezieniu doświadczonego wykonawcy z bogatym portfolio projektów oraz zre...
  • Szukam opinii na temat szklanych zadaszeń tarasu Liczba postów: 6 Grupa: Ekspert tar... Jeśli szukasz niezawodnego dostawcy elementów złącznych, który może zaoferować produkty odpowiadające najwyższym standardom, https://inoxa.pl może być odpowied...
  • Co na taras? Liczba postów: 704 Grupa: Ekspert tar... Interesuje mnie montaż desek tarasowych drewnianych. Jaką firmę możecie polecić? Zależy mi na fachowym doradztwie i szybkich terminach. Jak na razie znalazłam w...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 319

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >