Jaki monitoring domu wybrać?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

13 grudnia 2019, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

W Krakowie polecam firmę EC System. Oni Ci pomogą w wyborze odpowiedniego monitoringu i dopasowanego do Twojego domu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 grudnia 2019, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

jestem spod Krakowa. Zdecydowałem się na zakup urządzeń do monitoringu po przejrzeniu wielu opinii na forach i nie tylko. Wybór ostatecznie padł na firmę ecsystem ze względu na ich rewelacyjną opinię na googlach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 stycznia 2020, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

ja akurat firmy nie poszukuję, bo po co? można przecież sobie kupić w sklepie takie małe ciche kamery i samodzielnie zainstalować w domu czy na podwórku, nie wymaga to jakiejś szczególnej wiedzy

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2020, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Z Warszawy polecam firmę http://mmatech.pl/, są ekspertami jeśli chodzi o monitoring, alarm, kontrolę dostępu. Mają bardzo dobrą ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2020, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki, który odpowiada Tobie i przede wszystkim jest tani. Ja uważam, że to nie jest aż tak potrzebne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2020, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście polecam firmę z Łodzi i ATLine h[url]ttp://atline.pl/ , która oferuję sprzedaż takie zabezpieczenia jak systemy alarmowe, zamki szyfrowe, termowizje czy bariery podczerwieni zewnętrznej.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2020, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W moim przypadku bardzo dobrze sprawdza się monitoring IP od Orllo i jeśli znajdziecie chwilę to warto odwiedzić ich sklep internetowy. U mnie wygrał zestaw 4 Kamery 1080p NVR ORLLO CAMSET PRO 4+ który zapewnia wodoszczelność IP66, jej kąt widzenia to aż 70°, a procesor ARM Cortex A9 Processor(HI3520D) warto sprawdzić, tym bardziej że oprócz jakości to ceny są naprawdę przystępne.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2020, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Podzielam pozytywną opinię odnośnie Orllo. Kamery IP są teraz najczęściej wybierane ze względu na funkcjonalność i wygodę w użytku codziennym (tym bardziej zapewniając pełną widoczność również w całkowitej ciemności).

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2020, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

My cały sprzęt alarmowy - system kupiliśmy w sklepie ALERTUS - Autoryzowana Firma Zabezpieczeń Mienia z Ustronia https://www.alertus.pl/systemy-alarmowe/satel -zestawy-alarmowe. Monitoring i system alarmowy od nich działa niezawodnie, był w bardzo korzystnej cenie. Polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2020, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nie wiesz, jaki monitoring wybrać, to dopytaj o tę kwestię fachowców. Zajrzyj na stronę https://b2b.dts-system.pl/ . Znajdziesz tam wszystkie ważne informacje na temat różnego rodzaju systemów ochrony.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >