Jaki odkurzacz dla alergika?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

3 grudnia 2008, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam zamiar postawić sobie domek. Jak wiadomo w domku bardziej zbiera się kurz aniżeli w mieszkaniu. Mam alergię na roztocza. Czy możecie mi poradzić jakiś skuteczny i dobry odkurzacz żebym później nie musiał cierpieć z powodu tego że zamieszkam w domku?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2010, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście w przydaku alergii nie oszczędzałabym na dobrym odkurzaczu. Polecam odkurzacz wodny z neutralizatorem Heppa. Przy użyciu wody usuwa kurz,roztocze i pochodne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2011, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Neutralizator Heppa? To jest coś takiego Jak filtr HEPA, czy coś innego? Ja właśnie polecam albo odkurzacze z takim filtrem, najlepiej jak najwyższym, albo modele piorące. A tak a propos dyskusji to ostrzegam, zawsze jak ktoś zapyta: „jak wybrać odkurzacz?” to się akwizytorzy zlatują jak sępy i namawiają na kupno, cudów za kilka tysięcy...

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2011, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy czego szukasz? Chcesz tanio kupić odkurzacz dla alergików czy może wydać sporo pieniędzy i mieć w nim wszystko włącznie z zapachem odświeżającym powietrze...

Zwróć właśnie uwagę na to czy odkurzacz ma co kolwiek z Heppa- to świadczy, że zatrzymuje roztocza itp.

Tego typu sprzętu wolałbym nie kupować przez neta aczkolwiek warto iść do sklepu dowiedzieć się wszystkiego o danym sprzęcie i kupić taniej w internecie..

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2011, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Pozwolę sobie trochę odświeżyć wątek, bo trafiłem niedawno na artykuł o takich odkurzaczach z filtrami HEPA. Dla alergików to faktycznie świetna sprawa, tylko orientujecie się może, ile to kosztuje? Bo jak czytam, to faktycznie brzmi to sensownie. Tutaj wspomniany artykuł: http://www.mojealergie.pl/wszystko_o_alergii/ dom_bez_alergii/kurz_1/arkana_odkurzania_1.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2011, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A wiesz to zależy ile ma filtrów jakiej jest firmy itp. co jeszcze ma . Ja nawet spotkałem się z odkurzaczem który ma zapachowe filtry więc w sumie trudno powiedzieć ile taki odkurzacz kosztuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2011, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Noo mi taki zapach w domu się przydał, mam do tego pieska wiadomo w lato się poci i nie jest tak fajnie może taki odkurzacz by ocalił mój nos ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2011, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dokupiłam po prostu same filtry do odkurzacz, poszłam z napisanym na karteczce modelem mojego odkurzacza i z Panią która mi pomagała odszukać wybrałam, piękne zapachy, od razu przyjemniej się odkurza ;) są też takie rolki do zasysania i efekt jest ten sam

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2011, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

O ciekawe sam mam w domu odkurzacz z filtrami heppa nie powiem przydałby mu się zapach :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2011, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapach to jedna sprawa, a fakt ochrony antyalergicznej, to druga sprawa – nadrzędnym celem jest tutaj druga kwestia. Ja polecam urządzenia piorące – to jest najlepsze rozwiązanie na roztocza. Zobacz sobie tutaj np.: http://www.zadowolenie.pl/odkurzacze_piorace< /a>

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 328

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >