Jaki odkurzacz? (nie centralny)

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 października 2008, 19:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Chcę kupic jakiś dobry przystępny finansowo i dobrze odkurzający odkurzacz. Możecie pomóc? Nie chcę jakiś cudów zapachowych tylko zwykłą wsysirurę. Proszę o pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2009, 18:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Polecam polskiego zelmera. Nawet najprostsze modele maja super ciąg i 4 lata gwarancji. Jak u mnie fachowaekipa.pl
robili remont i zrobili bardachę to potem z auta wyjęli właśnie Zelmera i wszystko "aligancko" posprzątali. I śladu nie było! Tak więc polecam. Zelmer rulez!
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2009, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Kup najprostszy Karcher do domowego użytku.Nie do zajechania. Mam taki model który nawet nie jest już w sprzedaży ale nie mam kompletnie z nim problemów. jak nie mam worków to odkurzam bez nich i już.

http://www.ferrum.info.pl/index.php?products=product&prod_id =20

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2010, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja mam dwa odkurzacze piorące z tym, że w chwili obecnej żadnego z nich nie używam. Na razie przerzuciłam się na zwykły odkurzacz bezworkowy, ponieważ dla mnie to one są jednak ociupinkę za ciężkie. W zasadzie to gdyby nie ta ich waga, stwierdziłabym, że są naprawdę fantastyczne ale niestety... ważąc niespełna 50kg, wchodząc w te i wewte po schodach i ciągnąc za sobą odkurzacz, można się naprawdę dość mocno umęczyć ;/

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2010, 00:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Albo wejdź na http://konkurs.favore.pl/ to będą Ci prali dywany i odkurzali przez cały rok gratisowo :) i po co Ci odkurzacz:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2010, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Za niecałe 200 złotych dostaniesz porządny odkurzacz Karcher z dwuletnią gawarancją.
Moc: 1200 W, Pojemność: 12 l, Maks. podciśnienie: 170 mbar.
Wyposażenie:
wąż 1,9 m, 2 rury ssące 0,5 m, ssawka: mokro/sucho, szczelinowa; wkład filtracyjny, papierowa torebka, filtr

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2010, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Karcher jest okej. Możesz też kupić coś od Zelmera, czy philipsa :-) Ja mam zelmera już kilka lat i działa bez najmniejszych problemów. Najzwyklejszy najtańszy meteor będzie Ci długo służył. zresztą ma 4 lata gwarancji :-)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2010, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Byłem na http://konkurs.favore.pl/ Mario, nie wiem czy wiesz ale jak się kliknie na poziomicę to się ze 100 zł robi 200 zł:) tam w nagrodach dodatkowych! dobry konkurs na usługi:) Praktyczna nagroda :) thx za info

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2010, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, mam do Was o pomoc w wyborze. Chcę kupić z tej strony odkurzacze bezworkowe i jeszcze potrzebuję stąd wybrać na prezent odkurzacze piorące. Nie bardzo wiem teraz na co sięzdecydować dlatego każda rada będzie dla mnie jak złoto. Z góry dzięki, pozdrawiam ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2011, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Hm, ja w zasadzie nie znam się na odkurzaczach, ale jak chcesz kupić dobry, to zerknij sobie na magiczna planetę, tam mają spory wybór i niskie ceny, a w razie czego można zawsze zapytać obsługę, który model poleca i doradza.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... A czy zapoznałeś się już może z ofertą New Hever? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć tutaj https://new-hever.pl/ w poszukiwaniu interesujących opcji, poniewa...
  • jakie prezenty zrobić? Liczba postów: 16 Grupa: Porady i op... Czesc wszystkim, zblizaja sie swieta a ja nadal nie wybralam prezentow dla najblizszych, mam w rodzinie duzo dziewczynek, czy mozecie doradzic kosmetyki dla nic...
  • Jakie płatności online do sklepu internetowego? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Ponownie, analizując, skąd biorą się dobre opinie o salonach meblowych, warto zajrzeć na https://www.rp.pl/handel/art18894461-ska d-sie-biora-dobre-opinie-o-salo...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 283 Grupa: Porady i op... Dla osób poszukujących zaawansowanych systemów klimatyzacyjnych, klimatyzatory split i multisplit od Aiwa mogą być interesującym rozwiązaniem. Oferują one nie t...
  • Fototapeta w kuchni Liczba postów: 248 Grupa: Porady i op... Kuchnia jest miejscem, w którym spędza się bardzo dużo czasu. W dzisiejszym świecie, kiedy gotowanie stało się tak bardzo modne, gdy kulinarne programy telewizy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >