Jaki odkurzacz? (nie centralny)

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

4 stycznia 2011, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

ja sobie kupiłem Electroluxa z kablem dlugim na 13m, rewelacja




Kolektory próżniowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2011, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Kabel na 13metrów? To faktycznie długi,ale czasem bardzo się przydaje i jest praktyczny w codziennym użytkowaniu. A ile kosztował?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2011, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez różnicy jaki model chcesz kupić, lepiej zrób to w najbliższym czasie, czytałem ostatnio, że Komisja Europejska bierze się za ochronę środowiska i chce żeby odkurzacze były mniej prądożerne. A wiecie – odkurzacz, który pobiera mniej prądu ma mniejszą moc i słabiej sprząta... Nie pamiętam konkretów, ale to miały być poważne redukcje i już niedługo będą produkowane tylko takie pro-eko

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2011, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A 13 metrów długości to jakoś strasznie dużo? Ja mam odkurzacz Philips Performer – taki standardowy workowy, ale: moc urządzenia 2200W, moc ssąca 500W, filtr HEPA 13, jakoś nie jest strasznie głośny, a przewód ma 9 metrów. Wszystko zacnie, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2011, 23:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że bardzo dobre są odkurzacze Electroluxa, także może kupisz któryś model z tej firmy. Ten w sumie wygląda ciekawie: http://magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=46&p rod=121825 ma dobrą specyfikacje, a do tego jest w promocji, także warto się nim zainteresować ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2011, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja używam odkurzacza Zelmera ma 3 filtry hipoalergiczne i bardzo dobrze się sprawda. Kilka razy musiałem go przeczyścić ale tak to chodzi od ponad 2 lat sprawnie i przede wszystkim dobrze. Odkurzane jest u mnie co 2 dzień ponieważ w domu jest 2 alergików- sprawdza się lux

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2011, 16:41

Zgadzam sie: good 0 bad

A wiecie, że kiedyś słowo elektroluks, to był normalnie synonim słowa odkurzacz, bo tylko tej firmy produkty były? :) Za mną chodzi ostatnio opcja na odkurzacz piorący, chyba sobie coś stąd wybiorę: - http://www.morele.net/agd/sprzatanie-prasowan ie-i-szycie/odkurzacze-piorace-273/

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2011, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Czym różni odkurzacz piorący od tego zwykłego ??

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2011, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Odkurzacz piorący tym różni się od tego zwykłego, że ten piorący pierze :) No przecież logiczne :)
A tak na serio, to taki model jest naprawdę wielofunkcyjny. Dobry dobry odkurzacz piorący nie dość, że wszystko odkurzy to jeszcze wypierze dywany, wykładziny, tapicerkę (a niekiedy nawet meble), może wchłaniać rozlane ciecze, a tak poza tym to one bardzo dobrze filtrują i eliminują z naszego otoczenia roztocza i alergeny.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2011, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam nie będę się patyczkował, kupuje taki piorący i juz jak dla mnie jest bardziej praktyczny, bo zwykłym odkurzaczem nie zassie dużej mokrej plamy a takim tak a to wygoda i już... wylej kurz i juz xD

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 281 Grupa: Porady i op... Czemu samodzielnie próbujecie wybierać klimatyzator? Przy wyborze takiego urządzenia trzeba uwzględnić mnóstwo czynników technicznych, o których łatwo zapomnieć...
  • Czy rolety mogą poprawić izolację akustyczną pomie... Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Hej, Zastanawiam się, czy rolety mogą pomóc w redukcji hałasu w moim domu. Czy pewne rodzaje rolet są bardziej efektywne w poprawie izolacji akustycznej niż inn...
  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >