Jaki odkurzacz przemysłowy?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 lutego 2009, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiej firmy i jaki model odkurzacza przemysłowego moglibyście mi polecić? Zaznaczam że będzie on musiał być jak Rambo (nie do unicestwienia :D ) bo będzie on używany do porządków na budowie. Możecie mi coś poradzic w cenie do 3 tyś zł?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2010, 23:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, nasza firma wykonuje posadzki betonowe i używamy Ruwaca. Odkurzacz kosztuje więcej niż 3 tysiące, ale działamy z nim już 5 rok - co w warunkach budowy póki co jest najlepszym naszym wynikiem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2010, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj jeśli szukasz odkurzacza, który będzie musiał sprostać takiemu wyzwaniu. to myślę, że powinien to być odkurzacz o dużej mocy.
Moim zdaniem najlepiej poszukaj sobie w asortymencie firm bosch i zelmer;) Moim zdaniem te dwie firmy robią jeden z lepszych sprzętów;)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2010, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Bosch to chyba jedyna marka jaka mi przychodzi do głowy jeśli chodzi o takie odkurzacze, może jeszcze Karcher coś takiego produkuje, albo zelmer, ale nie jestem pewien. Tutaj jest dosyć niedrogi odkurzacz przemysłowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2011, 23:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Czlowieku spojrz co to Nilfisk... Nie sa tanie ale sa nie do zniszczenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2011, 08:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie również polecam odkurzacze firmy Bosch i Zelmer w sumie renomowane firmy no i sprawdzone.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2011, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam zastosowałem inne rozwiązanie jeżeli chodzi o sprzątanie „przemysłowe”, kupiłem tani odkurzacz Philips o całkiem porządnej mocy 2000W i dokupiłem do niego separator w postaci „wiadra” i jest bardzo git i fest.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2011, 08:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm no ale przemysłowy to nie musi być czasami bardziej wydajny itp ?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2014, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

O taki jak tutaj - http://www.szorowarki.pl/odkurzacze-przemyslowe-c-8.html?osC sid=45d9c53640b8d79fdfab6ebd946a9c2a Przy odkurzaniu dużych powierzchni, tym bardziej przemysłowych potrzebny porządny sprzęt. Tutaj nie powinno się bazować na banałach.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2014, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem nie ma sensu kupować odkurzacza bo ceny są dość wysokie, lepszy jest wynajem. Z tego co wiem odkurzacze przemysłowe można wynająć tutaj http://mpa-narzedzia.pl/katalog_32_odkurzacze .htm Ceny maja bardzo przyzwoite a sprzęt jest dobrej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • catering Liczba postów: 32 Grupa: Porady i op... Wolę stosować pre-made. Przygtoowuję jedzenie na kilka dni i pakuję do opakowań próżniowych. Ja osobiście bardzo polecam tego typu systemy próżniowe ze względu....
  • jakie prezenty zrobić? Liczba postów: 17 Grupa: Porady i op... Czesc wszystkim, zblizaja sie swieta a ja nadal nie wybralam prezentow dla najblizszych, mam w rodzinie duzo dziewczynek, czy mozecie doradzic kosmetyki dla nic...
  • Wyposażenie warsztatu Liczba postów: 333 Grupa: Porady i op... W przypadku kiedy chodzi o trwałe, porządne i funkcjonalne meble warsztatowe w wydaniu metalowym to oczywiście zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego skl...
  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... A czy zapoznałeś się już może z ofertą New Hever? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć tutaj https://new-hever.pl/ w poszukiwaniu interesujących opcji, poniewa...
  • Jakie płatności online do sklepu internetowego? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Ponownie, analizując, skąd biorą się dobre opinie o salonach meblowych, warto zajrzeć na https://www.rp.pl/handel/art18894461-ska d-sie-biora-dobre-opinie-o-salo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >