Jaki pellet?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

13 grudnia 2013, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: statusquo napisał: Jaka jest kaloryczność tego Olimpu?

Witam.

Kaloryczność pelletu OLIMP to około 20,00 MJ/kg.
Ilość pozostałego popiołu po spaleniu 1 tony pelletu OLIMP to ok. 2,4kg.

Pozdrawiam
Andrzej Wysocki
____________________________
eRzecznik pelletów Stelmet: LAVA, OLIMP

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 grudnia 2013, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

O super! Dzięki za szybą odpowiedź p. Andrzeju! :) Zastanowię się nad kupnem...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2013, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam pellet firmy Stelmet . Jest wysokiej jakości i wysokokaloryczny . Dogodny jest również zakup , można wejśc na ich stronę i poszukać dystrybutora na swoim terenie i u niego zamówić , dostarczą towar pod drzwi.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2013, 21:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze wiedzieć. Na szczęście kończę już mój beznadziejny pellet słomiany, który zaskoczył mnie swoją znikomą kalorycznością. Teraz wybiorę na próbę Lavę Stelmetu.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2013, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

na jakości opału nie ma co oszczędzać najlepiej zakupić sprawdzony produkt Olimp albo Lava

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2013, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dziękuję za pozytywne opinie o naszym produkcie!
To bardzo miłe z Państwa strony. Zawsze zwracamy bardzo
dużą uwagę na odczucia użytkowników naszych produktów.
Dzięki nim możemy wciąż go ulepszać.

Pozdrawiam
Andrzej Wysocki
____________________________
eRzecznik pelletów Stelmet: LAVA, OLIMP

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2014, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Opalam Olimpen zs Stelmetu Mogę go polecić ponieważ od początku mojej przygody z piecem na pellet , sprawdziłem rożne marki i ta według mnie jest najlepsza .

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2014, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Opalam dom 120m2 pelletem ze Stelmetu . Odpowiada mi , jest wysokokaloryczny i dobrej jakości . Dla mnie ważne jest również że jest z niego bardzo mało popiołu.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2014, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Pellet Olimp to sprawdzona i certyfikowana jakość. Kupując taki pellet masz pewność, że płacisz za jakość i właściwą kaloryczność - taką jak podają na opakowaniu. Właśnie dlatego używam teraz tego pelletu.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2014, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście ogrzewam pelletem ze Stelmetu najczęściej jest to wysokokaloryczny Olimp. Równo spala się, temperaturę trzyma długo. Dodatkowo dla mnie ,jest ważne że można zamówić go przez internet lub telefon.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >