Jaki pellet?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

31 stycznia 2014, 20:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Można pellet Stelmetu zamówić przez internet? Super! A jak się to robi, na ich stronie internetowej?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2014, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Od lat pale Olimpem . Ma wysoką kaloryczność bo 20 MJ/kg. Spala się doszczętnie , popiołu z niego to tyle co kot na płakał . Wiaderko to mi się nazbiera za cały okres grzewczy. Dlatego myślę że Stelmet ma dobry produkt

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2014, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie kupowałem pelletu tych firm,wiec ciężko mi powiedzieć który z nich będzie najlepszy,zdaje sie tylko na Wasze opinie,im będzie ich więcej tym oczywiście lepiej.


www.Kociol.net

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2014, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem przekonany do Stelmetu . Pellet wytwarzany przez tą firmę jest dobrej jakości oraz ma wysoką kaloryczność . Np. Olimp o kaloryczności 20 MJ/kg . Spala się równo całą powierzchnią , doszczętnie , Dlatego nie ma popiołu . Ważne jest również to że piec i komin nie zamulają się.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2014, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie Stelmet ma dobre pellety . Opalam Olimpem już kilka sezonów i jestem zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2014, 19:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie osobiście to Olimp ze Stelmetu. Dobrze sprasowany granulat drewniany bez domieszek .

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2014, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

No super. Wreszcie wiem na jakie paliwo kocioł mam zmienić. Oko mi zbielało na widok cen gazu . Na tą zimę muszę zmienić sposób ogrzewania . Rozejrzę się za kotłem na pellet.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2014, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, ogrzewając gazem trzeba się mocno trzymać za kieszeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2014, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Boorek napisał: No super. Wreszcie wiem na jakie paliwo kocioł mam
zmienić. Oko mi zbielało na widok cen gazu . Na tą zimę
muszę zmienić sposób ogrzewania . Rozejrzę się za
kotłem na pellet.


Gaz niestety jest bardzo drogi. A pellety wychodzą zdecydowanie taniej. U siebie palę nim już drugi rok i bardzo sobie chwalę ten sposób ogrzewania.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2014, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie wyznacznikiem pelletu jest jego kaloryczność . Przekonałem się , że pellet że Stelmetu jest najwyższej jakości na naszym rynku .Mój kocioł optymalnie zachowuje się przy spalaniu Olimpu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >