Jaki piec akumulacyjny wybrać? Piec akumulacyjny z dynamicznym rozładowaniem.

« Powrót do artykułu: Jaki piec akumulacyjny wybrać? Piec... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

14 stycznia 2015, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: nini napisał: Witam

Chciałam polecić piec akumulacyjne jestem bardzo
zadowolona

Zakupiłam je w sklepie internetowym www.pieceakumulacujne.ev

fachowa obsługa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2015, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: nini napisał: Witam

Chciałam polecić piec akumulacyjne jestem bardzo
zadowolona

Zakupiłam je w sklepie internetowym pieceakumulacyjne.eu

fachowa obsługa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2015, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Akurat jestem w trakcie remontu i zastanawiam się nad kupnem pieca akumulacyjnego do pokoju 15m troch szperałam w internecie i natknęłam się na http://www.dobregrzejniki.pl/piece-akumulacyjne/201-piec-aku mulacyjny-etw-120-stiebel-eltron-1200-w.html. Co myślicie czy to dobry wybór?Jakie macie doświadczenie o tej modelu?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2015, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Widziałam piece akumulacyjne i chce zanotować do mojego mieszkania ale nie znam się na tym i nie wiem czy wybrałam dobry model http://www.dobregrzejniki.pl/piece-akumulacyjne/199-piec-aku mulacyjny-ett-350-stiebel-eltron-3500-w.html. Mam trzy pokojowe mieszkanie wymiary dwa 15m i 17m. Co mi możecie doradzić czy wybrałam dobrze?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2015, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Przeglądałam w internecie o piecach akumulacyjnych i nie wiem jaki model mam wybrać. Mam trzy pokoje 15m, 17m i 13m z model wybrałam http://www.dobregrzejniki.pl/piece-akumulacyjne/217-duo-500n -piec-akumulacyjny-typ-duo-heat-z-dodatkowym-promiennikiem-d implex-260054-kw.html. Mam nadzieje ze coś mi doradzicie? Czy ten model wystarczy do tych trzech pokój?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2017, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, może mi ktoś polecić sprawdzoną firmę sprzedającą i montującą dynamiczne piece akumulacyjne w Bochni ?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2018, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam małe mieszkanie ok.50m2. Może ktoś pomóc przy wyborze pieca akumulacyjnego. Jaką moc musi mieć aby ogrzać mieszkanie. Zastanawiałem się między piecami 2-3KW. Będą odpowiednie?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kolana i trójniki z otuliny do izolacji trudno dos... Liczba postów: 5 Grupa: Budowa i re... Kolana i trójniki to niezbędny element każdej budowy. Warto jednak dokładnie znać różne rodzaje i zastosowania takich elementów. Z taką wiedzą będziecie mieć pe...
  • Elewacja domu Liczba postów: 135 Grupa: Budowa i re... Oferta elewacji na https://joniec.pl/produkty/elewacje zdaje się być szeroka i może oferować rozwiązania odpowiadające różnym gustom i potrzebom. Zastanawiając...
  • Co to jest rekuperacja? Liczba postów: 45 Grupa: Budowa i re... Rekuperacja to świetne rozwiązanie. A mimo to wciąż widzę, że ludzie często nawet nie zastanawiając się za bardzo - wybierają, że wolą system grawitacyjny. Szko...
  • Moskitiery chroniące dom przed owadami Liczba postów: 17 Grupa: Budowa i re... Jak myślicie, czy moskitiery mają wpływ na przepływ powietrza w pomieszczeniach?
  • Konstrukcje stalowe w Polsce Liczba postów: 361 Grupa: Budowa i re... Lakiernia proszkowa Warszawa. Szukam firmy z wieloletnim doświadczeniem, która potrafi dobrze doradzić. Jakiś czas temu znalazłam w Internecie firmę Mera Metal....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 243

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >