Jaki piec kupić?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸

30 listopada 2016, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobór pieca to faktycznie dosyć indywidualna kwestia na którą składa się kilka czynników jak chociażby izolacja budynku, powierzchnia grzewcza lub to czym chcemy palić. Na www.Kotly-Kowalew.pl znajdziecie odpowiedni kocioł w niższej cenie, możemy pomóc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2016, 00:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Z pleszewskich to ja wybrałem od Witkowskiego kocioł http://www.kotly-witkowski.pl/ dwupaleniskowy, niskoemisyjny z automatyczym podajnikiem i elektroncznym sterowaniem, wygoda jak przy kotłach na gaz wg mnie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2017, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Można wiedzieć ile kosztował oraz o jakiej powierzchni grzewczej całościowej mowa? Pytam bo to w sumie najbardziej istotne szczegóły na jakie powinniśmy zwrócić uwagę podczas wyboru. Teraz w sklepach internetowych można znaleźć wiele promocji i rabatów na dobrej jakości, markowe kotły.

www.Kotly-Kowalew.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2017, 16:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcecie mieć naprawdę dobre ogrzewanie to po prostu inwestujcie w sprawdzone, atestowane piece np. z http://www.kotlymce.pl/ jest to bardzo dobre rozwiązanie, praktyczne i nowoczesne. Palę właśnie w jednym z nich już kolejny sezon i jestem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2017, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Podpinam się pod pytanie przed podziałem i remontem domu mieliśmy mały piecyk zainwestowaliśmy w większy, a i tak jest zimno. Jaki piec byście polecili ten obecny ma 85kw mieszkanie około 300m2. Wystarczy przestać palić i od razu jest zimno :( Do tego trzeba podkładać co 2 godziny to męczące.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2017, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

W przeszłości byłem posiadaczem pieców marki Viessmann i Hydrotherm i nie mogę powiedzieć na ich temat złego zdania :) Mieszkam na terenie Szczecina i mam dostęp do bardzo dobrego montera (http://www.ogrzewanieserwis.pl/), który wykonuje wszystkie usługi kompleksowo i w dobrych cenach. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2017, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o wybór odpowiedniego i wydajnego pieca do domu na paliwa stałe lub gazowe to polecam zerknąć na www.Auroks.pl gdzie miła i fachowa obsługa zawsze chętnie doradzi i pomoże.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2017, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że Swatt warto sobie sprawdzić i ich ofertę. Zakupy można robić przez ich portal swatt.pl. Obsługa zna się na temacie, wiedzą czym handlują i jak wyglądają sprawy instalacyjne, także można się faktycznie skonsultować z kimś ogarniętym przy zakupie. Ja od niedawna u nich robię zakupy, głównie chodzi o kotły i kominy – jest w porządku. Jakościowo nie ma się do czego przyczepić, rozwiązania są ekonomiczne i też proste w montażu.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 01:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie to istotna kwestia i perspektywistycznie trzeba myslec i na wszelki wypadek kupować to co zgodne z "ekologia". Nie stać mnie niestety na bardziej nowoczesne i ekologiczne rozwiazania, dlatego kupiłem kocioł co na dotacje, i korzystnie i bez spiny że trzeba będzie zmieniać za chwile http://www.kotly-witkowski.pl/ co wazne dla mnie mają dobry (sprawdzałem opinie w necie) serwis a to chyba istotne przy wyborze

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwsze co warto tutaj określić to z jaką powierzchnia grzewczą mamy do czynienia oraz jaki budżet posiadamy na zakup kotła do domu, akurat na stronie Kotly-Kowalew.pl znajdziecie szeroki wybór plus możecie liczyć na fachową pomoc, zapraszamy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 418

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >