Jaki piec kupić?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18 19  ▸

26 maja 2017, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Od ponad roku mam kocioł na ekogroszek, który pracuje całodobowo. Dla mnie to mega wygodne rozwiązanie, które przy okazji jest super oszczędnością. Widzę to z upływem każdego sezonu. Stałe ceny, dobre spalanie i co najważniejsze sam kocioł nowoczesny i prosty w obsłudze. Posiadam model od http://kotlynalata.pl/oferta/kotly-calodobowe -typu-kw-gr/.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2017, 07:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj mogę się zgodzić z powyższymi wypowiedziami, czyli najpierw podaj szczegóły które mają wpływ na wybór konkretnego modelu kotła, w tym także to jaki budżet posiadasz, bo teraz ciekawe promocje na wybrane kotły znajdziesz na www.Auroks.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2017, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś potrzebowałby prętów płaskich,czy okrągłych do kotłów, to świetnym źródłem takich akcesoriów jest firma Polmet z Tarnowskich Gór. Ja często kupuję od nich elementy z wysokojakościowej stali i jestem bardzo zadowolony. Polecam i na wszelki wypadek podaję stronę: http://www.polmet.eu. Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2017, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tematyka dotyczy wyboru kotła, więc tutaj mogę zaprosić do nas, ponieważ zajmujemy się nimi na co dzień i będziemy w stanie pomóc :)

www.Kotly-Oksana.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2017, 21:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój dom ogrzewam kotłem od Witkowskich http://www.kotly-witkowski.pl i sprawdza się jak do tej pory bez zarzutu. Panowie przyjechali, zamontowali piec i ustawili tak jak chciałem. Profesjonalna robota. Mogę polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2017, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro mowa o dobrym i wydajnym kotle, za którym dodatkowo przemawia ekologia to polecam zerknąć na te na ekogroszek lub pellet, bez problemu znajdziecie je na www.Thermostahl.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2017, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

No niestety ale wybór pieca nie jest rzeczą łatwą. Wiem ile niestety trzeba w to włożyć pracy i poświęcić czasu by znaleźć odpowiedni piec. Sama sporo przed zakupem czytałam, dlatego takie artykuły https://dobry-ekogroszek.pl/jaki-piec-kociol- na-ekogroszek/ , bardziej pomagały mi podjąć decyzje bo widziałam na jakich szczegółach się skupić.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2018, 22:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystarczy znaleźć odpowiednia firmę która pomoże i doradzi podczas wyboru kotła, zaglądaliście już do nas na www.Thermostahl.pl ?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2019, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja rok temu zamówiłem piec marki Kostrzewa od firmy www.piec.com.pl. Jest bardzo wydajny, ekonomiczny i łatwy w użytkowaniu. Myślę, że spełni Twoje oczekiwania.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2019, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaki budżet posiadasz a zakup nowego kotła? Pytam bo akurat tutaj warto moim zdaniem zastanowić się nad wyborem pelletu i dopasować odpowiedni kocioł., zobacz na Ekoszok.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18 19  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >