Jaki piec kupić?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

30 grudnia 2011, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

no ja tez czytając się nie domyśliłem. Tak dobrze ci ignorowanie wychodzi:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2012, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Podstawowa sprawa to budżet oraz powierzchnia grzewcza jaką posiadamy. To główne wyznaczniki,a taniej można kupić kocioł oczywiście w sklepie internetowym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2012, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

budżet jest owszem ważny, ale też bardzo istotne jest to, jaki będzie ci potrzebny, no i też, żeby był solidny. Jak jeszcze zastanawiasz się nad tym jaki wybrać to może zobacz sobie tutaj http://www.dziubarczyk.com.pl/ jedna z lepszych firm moim zdaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2012, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

No od tego jaki będzie potrzebny są właśnie takie wyznaczniki jak budżet i powierzchnia grzewcza. Pod to można dopasować odpowiednią moc danego kotła.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2012, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich, stoję przed wyborem kotła do domu, powierzchnia ok 130 m2, dom ocieplony, przeglądałem kilka ofert, poczytałem na forum i stornach producentów, zainteresował mnie kocioł KMB-RP PLUS od Pana Witkowskiego. Czy wersja z mocą 15kW będzie odpowiednia dla mojego metrażu ? Czy lepiej 19 kW ? Ktoś ma doświadczenia z podajnikami ślimakowymi ?
Z góry dziękuję za informację.
Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2012, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Dariusz_szczecin napisał: Witam wszystkich, stoję przed wyborem kotła do domu,
powierzchnia ok 130 m2, dom ocieplony, przeglądałem kilka
ofert, poczytałem na forum i stornach producentów,
zainteresował mnie kocioł KMB-RP PLUS od Pana
Witkowskiego. Czy wersja z mocą 15kW będzie odpowiednia
dla mojego metrażu ? Czy lepiej 19 kW ? Ktoś ma
doświadczenia z podajnikami ślimakowymi ?

Z góry dziękuję za informację.

Pozdrawiam.


Mam 140m2 ocieplonego domu i tą wersję Pieca kmb-rp plus 15 kW, spokojnie Ci wystarczy taka moc. Co do podajnika spisuje się dobrze tylko pamiętaj nie wrzucaj do niego byle czego i będzie git.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2012, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kupowałem piec na eko groszek w Kordas Heating Systems, wszystkie modele możesz obejrzeć tu http://www.kordas-heating.pl/sztoker-kociol-na-ekogroszek/ , po zamontowaniu kotła na ekogroszek polecam go wszystkim - jest wygodny w użytkowaniu i dużo taniej wychodzi niż tradycyjne ogrzewanie

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2012, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z przedmówcą. Kotły Kordas Heating są na prawdę dobre. Korzystam z takiego na eko-groszek od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony. Szczególnie z bezawaryjności przy rozsądnym korzystaniu;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2013, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja teraz zastanawiam się nad kociołkiem z Piecbudu, konkretnie myślę o ich nowym modelu KJ MP2 z podajnikiem tłokowym. W lecie chciałbym nim ogrzewać tylko wodę użytkową, w zimie to wiadomo.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2013, 23:04

Zgadzam sie: good 0 bad

ja użytkuję ten piec od niecałego miesiąca i z tego co do tej pory zauważyłem, to sprawdza się bardzo dobrze, chociaż oczywiście to zbyt krótki czas na pełną ocenę. sprawia wrażenie porządnie wykonanego, o samej firmie mogę powiedzieć, że spisali się bardzo dobrze, doradzili mi, odpowiedzieli na pytania.
I teraz np. było ciepło, to ogrzewałem nim tylko wodę, normalnie pracuje ciągle, bez wygaszania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 313

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >