Jaki program wybrać do rozliczenia PIT?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 lutego 2016, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Moglibyście polecić jakiś dobry i w miarę prosty, najlepiej darmowy program do rozliczania PIT-ów?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2016, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja obecnie korzystam z programu PIT Projekt - tutaj http://wypelnijpit.eu można go znaleźć. Program jest darmowy, dość łatwy w obsłudze, a wypełnienie zeznania nie zajmuje więcej, niż kilkanaście minut - gotowe zeznanie można wydrukować, albo wysłać przez internet.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lutego 2016, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystam z programu e-deklaracje, bardzo prosty w obsłudze

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2016, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić pitax. Banalny w obsłudze bo zadaje proste zrozumiałe pytania. Oczywiscie jest darmowy i mamy możliwość wybrania na co idzie nasz 1%

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2016, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym roku po raz pierwszy rozliczałem się bez pomocy księgowej. Stówka w kieszeni została i do tego satysfakcja samodzielnego rozliczenia. Korzystałem z darmowego kreatora pobranego ze strony: http://www.pit-format.pl/rozlicz-darmowy-pit/
Przetestowałem kilka programów również te wymienione powyżej, ale ten akurat siadł mi najbardziej. PIT=37 rozliczyłem razem z żoną i wysłałem eDeklaracje od razu do mojego US. program sam podpowiada ulgi i odliczenia, do tego podświetla wszystkie ewentualne błędy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 czerwca 2016, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też zawsze korzystam z e-deklaracji, bo to jest program zalecany przez strony urzędów skarbowych. Takie są najbezpieczniejsze moim zdaniem i raczej nie ściągnie się razem z nimi wirusa ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2016, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli chodzi o Prosty i bezpieczny program do rozliczenia deklaracji PIT 37 i PIT 36, to podrzuce link do programu, w ktorym w tym roku sie rozliczalem: http://www.pit-format.pl/rozlicz-darmowy-pit Faktycznie - wszystko trwalo pare minut i teraz czekam tylko na zwrot podatku.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2017, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

W pierwszej kolejności, to chyba warto sobie zerknąć tutaj http://poradnikpracownika.pl . Jest tam wiele cennych informacji dla pracowników, a tym właśnie o rozliczeniach PIT. Znajduje się tam również porada co zrobić, gdy nie otrzymaliśmy PIT 11 od pracodawcy.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2017, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dużo tego jest w necie...

Zgłoś | Cytuj | Link
Ten post był edytowany przez RafałKostkowski dnia: 1 lutego 2017, 08:31
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Druk ścienny Picwall Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Jestem zachwycony jakością i obsługą w Picwall. Ich druki ścienne to prawdziwe dzieła sztuki, które przyciągają wzrok i są tematem wielu rozmów wśród gości odwi...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1695 Grupa: Trudne tema... Odpowiednie dbanie o siebie to ważny element zdrowego życia, ale czasami możemy mieć trudności w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami. W takich sytuacjach wa...
  • Jaki stół do billardu? Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Zanim zdecydujesz się na zakup stołu bilardowego, upewnij się, że masz odpowiednio dużo miejsca w swoim domu. Stoły bilardowe są dostępne w różnych rozmiarach,....
  • pozycjonowanie strony Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Znacie jakąś firmę, która zajmuje się pozycjonowanie strony? Możecie jakąś polecić?
  • projektowanie logo Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Polecicie mi firmę, która oferuje projektowanie logo?

Czytaj też