Jaki program wybrać do rozliczenia PIT?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

5 lutego 2017, 22:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Musicie się rozliczać z Pitu 28? Bo jeżeli tak to przyda Wam się http://abc-podatki.pl/pit-28/ . Mnie akurat dotyczy tylko pit 37. Nie daje już go księgowej tylko chce rozliczyć się sama ponieważ za program daje 0zł a za księgową 50 zł:O

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2017, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie każdy program jest przyjazny w obsłudze. Mnie najbardziej przekonuje PIT Format 2016, głównie przez to, że jest bardzo intuicyjny i czytelny. Raczej nikt nie powinien mieć problemów z jego zrozumieniem. Ściągniecie go z www.pit.pl/program-roczne. Mam nadzieję, że Wam też pomoże.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2017, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za wszystkie porady :) Z całą pewnością mi się to przyda ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2017, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tego nienawidzę ale na szczęście moja mama ma świetny program do rozliczania i to do niej zawsze zawożę swoje pity.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2017, 22:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja właśnie od ponad 2 lat sam korzystam z programu do rozliczania bo tak jest łatwiej i szybciej. Ponadto zawsze popełniałem blędy przy rozliczaniu i dopiero z pitax https://www.pitax.pl/ jest ok.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2017, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki wielkie za wszystkie porady :) Przyda mi się na pewno :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2017, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja już któryś rok z rzędu rozliczam się przez pitax.pl Nie chce mi się latać po urzędach, a tak jest szybko, z godzinkę i jestem rozliczony. Wszystko bez problemow, potwierdzenie jest na maila, kiedyś nawet kontrole miałem i wszystko było dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2017, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

prawda . Też korzystam z tego programu . I zadaje później proste pytania w stylu czy masz dzieci , jesli tak to w jakim wieku . jesli ma się dzieci to trzeba pamietac by je wprowadzić do systemu . Bo będzie to potrzebne przy uwzględnianiu dzieci jak chcecie mieć ulge na nie .

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2017, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz też zawsze skorzystać z usług biura rachunkowego. Wtedy będziesz miał pewność, że wszystko jest dobrze rozliczone. Ja posiadam własną firmę i księgowość powierzyłem firmie www.legis-olawa.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2018, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Może chcielibyście skorzystać z bezpłatnego programu http://www.pit.fundacjapociecha.pl/ w ten sposób od razu można przekazać swój 1% podatku na rzecz Fundacji Pociecha. ta fundacja zajmuje się dziećmi z rodzin ubogich, organizuje im czas w świetlicach, tak aby nie wychowywały się na ulicy. Dzieci mogą zjeść tam ciepły posiłek, odrobić lekcje, brać udział w różnego rodzaju zajeciach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >