Jaki samochód dla firmy?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

27 sierpnia 2017, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej poszukaj porządnych busów, jeżeli chcesz coś złapać w dobrej cenie to skorzystaj z aplikacji http://powiadom-mnie.pl dzięki której jak pojawią się oferty samochodów które Ci odpowiadają po minucie masz już je na emailu, a to pozwoli Ci kupic je w dużo lepszej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2017, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kielski napisał: Użytkownik Piotr_ek napisał:


Monitoring nie zabezpiecza przed kradzieżą, głupia
zagłuszarka za 2 dychy i po samochodzie. Lepszym
rozwiązaniem jest monitoring radiowy, bo praktycznie nie da
się go zagłuszyć. Monitoring GPS sprawdza się jako
kontrola floty, czy własnego
samochodu.




Nie każdy złodziej w ogóle ma pojęcie o takich
urządzeniach jak lokalizator gps, albo zagłuszacz do
niego. Dlatego moim zdaniem lepiej mieć monitoring gps niż
nie mieć wcale. Poza tym nie zapominaj, że monitoring
pojazdów taki jak gpsguardian.pl obejmuje
nie tylko położenie względem gps, ale też np. pozwala
kontrolować zużycie paliwa. Oznacza to, że kierowca
firmowego samochodu nie będzie mógł używać auta
służbowego do celów prywatnych, bo wszystko można potem
zweryfikować w systemie. Daje to naprawdę spore
oszczędności. Nie chcę tu nikogo bezpodstawnie
oskarżać, ale nadal zdarzają się kierowcy którzy
"kombinują".


Poczytaj lepiej o tym, jak kradnie się samochody. Pierwsze, co złodzieje robią, to zagłuszają sygnał w razie czego, bo doskonale wiedzą, że ludzie bardzo często posiadają lokalizatory w samochodach. Jedyne skuteczne namierzanie auta po kradzieży jest wtedy, jak ma się w samochodzie radiówkę, np. LoJacka. Na to zagłuszarki nie działają, bo to nie GPS.

Ten post był edytowany przez Piotr_ek dnia: 30 sierpnia 2017, 08:56
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2017, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A zna ktoś jakiegoś ubezpieczyciela, u którego opłaca się wykupić oc? Mi podliczyli składkę prawie 3 razy większą niż rok temu. Chyba skorzystam z usług: https://kalkulator.najtaniejuagenta.pl/kalkul ator/oc-ac/ tutaj wychodzi mi tylko 200zł drożej niż ostatnio. Zna ktoś tą stronę?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2017, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Nataszka napisał: Do aut firmowych warto było by pamiętać o wyposażeniu
samochodu w np nawigację gps, bardzo przydatne gadżety.

Szczególnie przy dużej flocie aut ważne jest, aby mieć wykupioną usługę na monitoring floty, tak, aby w każdym momencie mieć kontrolę nad samochodami.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2017, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

No, a jak ktoś posiada samochód z przyczepą to znowu warto wiedzieć gdzie kupować różne części do niej. Ostatnio słyszałam jak znajomy polecał podpory do przyczep https://unitrailer.pl/pol_m_Kola-podporowe-i- podpory-153.html. Zerknęłam na stronę i zauważyłam, że mają tam różne części, a nawet można zakupić same przyczepy do samochodu. Myślę, że warto tutaj się rozejrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 października 2017, 04:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto też pamiętać, że można np kupić samochody dostawcze poleasingowe, dla wielu firm to bardzo dobre rozwiązanie, bo nie muszą wydawać mnóstwa pieniędzy na nowe, albo brać jakieś rozpadające się.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2017, 20:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Tematykę zakupu nowych lub używanych samochodów poruszono tutaj na blogu http://samochodbezwypadkowy.pl/2017/09/04/sam ochody-uzywane-czy-nowe-gdzie-takie-kupic/ fajny tekst i sporo wyjaśnia moim zdaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2022, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

prednisolone drug

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2022, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

ivermectin brand

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2022, 20:53

Zgadzam sie: good 0 bad

ivermectin 1%

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 428

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >