Jaki samochód dla rodziny?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸

6 lutego 2017, 20:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt, musi być duży...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2017, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam 4 osobową rodzinę. Po długotrwałej burzy mózgów z moją żoną postawiliśmy na Volvo v90 Cross Country. Wybraliśmy się na jazdy testowe do http://intercar-wroclaw.volvocars-partner.pl< /a> , po których nie miałem wątpliwości w jakim samochodzie moje dzieci będą czuć się bezpieczne. Potężny suv którym damy radę dojechać i na koniec świata!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2017, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

SUV tak, to na pewno spodoba sie paniom w rodzinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2017, 20:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że obecnie świetną opcją są wypożyczalnie samochodów. Znacznie może ułatwić nam to życie, szczególnie, gdy nie mamy możliwości zabrać swojego auta. Ja korzystałam z https://www.generalcarhire.pl/ i bardzo sobie chwaliłam.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2017, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Z żoną się zdecydowaliśmy na peugota 5008. Mamy już 3 dzieci i nie wykluczone że jeszcze jedno się pojawi. A w tym aucie jest 7 miejsc. Bagażnik jest spory wiec nie ma problemu by zabrać potrzebne rzeczy jeśli gdzies dalej wyjeżdzamy. Do tego auto jest dynamiczne i funkcjonalne. Żonie tez je się dobrze prowadzi mimo że mistrzynią kierownicy to ona nie jest.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2017, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze mówisz, peugeot robi najwygodniejsze i bezpieczne samochody. Dla mnie 5008 jest trochę za duży, zarezerwowaliśmy model 2008 i teraz czekamy na decyzję kredytową, mieliśmy kupować używkę do 50 tys ale w tej sytuacji kiedy masz nowy model 2008 za 56tys to się w ogóle nie ma nad czym zastanawiać!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2017, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli macie w planach wyjazdy rodzinne to polecam wam zakupić bagażnik samochodowy. Cała rodzina może nie pomieścić wszystkiego w bagażniku, który posiada samochód. Polecam wam firmę www.bagazniki.info.pl, która oferuje tego typu boxy samochodowe. Mają bagażniki samochodowe do wszystkich rodzajów pojazdów.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2017, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Może jakaś Toyota Avensis albo Corolla? Z tego co widziałem www.chodzen.pl ma ich dużo w swoich ofertach. Takie dobre, uniwersalne auta.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2018, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre propozycję, ala jedno jest pewne powinno to być kombi aby było sporo miejsca na graty, bo jak wiadomo większa rodzinka to i więcej miejsca potrzeba, tutaj http://www.salonautpoleasingowych.pl jest kilka ciekawych ofert takich aut.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2018, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Toyota na pewno. Moja ma 20 lat i do tej pory żadnej poważnej awarii.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 276

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >