Jaki styropian na ocieplenie domu?

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

14 lipca 2016, 17:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Z szefem kupujemy styro i cały komplet do ocieplania budynków z Astexu. Tam jest już wszystko zaprawa klejąca, grunt, siatka - http://www.astex-tynki.pl/systemy-ocieplen/styropian/ - tu jest cała lista. Wszystko pod ręką, dobrze się na tym pracuje, klienci też są zadowoleni (do tej pory żadnej reklamacji). Więc mogę polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2016, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym wyborem jest styropian od Termo Organiki, który posiada rekomendacje ITB, warto zainwestować w dobrą jakość, dzięki czemu mamy pewność niskich rachunków oraz gwarancje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2016, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój wujek docieplił ponad rok temu dom styropianem marki N... jak się okazuje nie spełnia on deklarowanych parametrów izolacyjnych według badań Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego (http://budownictwo.wnp.pl/fatalna-jakosc-materialow-budowla nych-w-polsce,275177_1_0_0.htmli) teraz kieruje pytanie do kogoś kto może był w podobnej sytuacji z tego co wiem jest mnóstwo takich ludzi którzy padli ofiarom oszustwa ;/ co robić w tej sytuacji? iść na policje czy do jakiegoś urzędu? pomóżcie

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2016, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

styropian nie jest drogi i dobrze się nadaje do ocieplenia budynku, ja dla siebie zamawiałem go u http://www.htmbielawski.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2016, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas była zrobiona ewelacja wełną mineralną Isover i tego nie żałujemy. Latem w domu nie jest tak gorąco jak w domach bez elewacji, zimą też tachunki nas nie powalają. Tu możecie sobie sprawdzić te wełny: http://www.e-isover.pl/katalog-produktow/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2016, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja słyszałem, że dobrą ofertę styropianów ma ten polski producent - www.styropmin.pl. Możecie sprawdzić ich ofertę, według mnie mają naprawdę wysokiej jakości produkty.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2016, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym polecał polską matę termoizolacyjną Alufox. Można ją zastosować praktycznie wszędzie – w budowlance, ale nie tylko. Ja z części, która mi została po obłożeniu domu zaizolowałem sobie swojego Transportera na pace. Fajna sprawa, świetnie odbija ciepło, więc mi się auto nie nagrzewa.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2016, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo pozytywnych opinii ma styropian w kropki od termo organiki, który posiada rekomendacje ITB... Przyznam, iż budowałem dom z tą grubością styropianu i naprawdę opłacało się wydac więcej, aby w domu było ciepło bez nadmiernego ocieplania gazem czy drewnem.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2016, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie najlepszy w tej chwili jest styropian grafitowy. Jest tylko trochę droższy od białego (jakieś 3%), ale daje izolację cieplną lepszą o 20%. Nadwyżka zwróci się już w pierwszym sezonie. Mogę z czystym sumieniem polecić Panów z elgrom pl, bardzo fachowo mi doradzili, otworzyli oczy na to, że styropian styropianowi nierówny i że warto zapłacić odrobinę więcej przy izolowaniu, żeby potem oszczędzić dużo więcej na rachunkach za ogrzewanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2016, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam styropian Knauf Therm - posiadający certyfikat Gwarantowany Styropian. Występuje w odmianie grafitowej i białej. Posiada bardzo wysokie właściwości izolacyjne - lambda już od 0,031 - KNAUF Therm EXPERT Fasada/Dach/Podłoga XTherm EPS 70 λ 31 !!!.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...
  • Suprema Liczba postów: 367 Grupa: Robimy izol... A może warto zastanowić się tutaj nad izolacją natryskową? To bardzo dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie,wystarczy wybrać tylko firmę która się tym zajmie. W...
  • Jakiej firmy styropian-ocieplenie budynku Liczba postów: 24 Grupa: Robimy izol... Najlepiej kierować się jakością i parametrami. Na pewno nie należy kupować styropianów producentów chwalących się najniższymi cenami, gdyż mogą one nie mieć odp...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 273

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >