Jaki styropian na ocieplenie domu?

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

15 września 2016, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Zabieram się za ocieplenie domu i szwagier namawia mnie na zastosowanie pianokleju, zamiast kleju standardowego. Podobno kołkować wtedy nie trzeba. Nie jestem przekonany do tych wszystkich nowinek, potem okaże się, że elewacja mi zacznie odpadać. Czy ktoś z Was już stosować ten pianoklej i nie kołkował?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2016, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

kto się zabiera za ocieplenie domu, powinien znać te listę: www.dlabudownictwa.pl/jest-zle-czy-tylko-gorzej-wyniki1-bada n-materialow-budowlanych/#more-1279


to tzw. czarna lista producentów, które nie przeszły kontroli gunb, krótką mówiąc, które OSZUKUJĄ nas, klientów..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2016, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Michałłłł napisał: Zabieram się za ocieplenie domu i szwagier namawia mnie na
zastosowanie pianokleju, zamiast kleju standardowego.
Podobno kołkować wtedy nie trzeba. Nie jestem przekonany
do tych wszystkich nowinek, potem okaże się, że elewacja
mi zacznie odpadać. Czy ktoś z Was już stosować ten
pianoklej i nie kołkował?



Posłuchaj się szwagra, pianoklej typu tytan 60 s. dobrze radzi sobie ze spajaniem betonu ze styropianem i jest na tyle mocny, że kołkowac nie trzeba. Teraz worki z klejem odchodzą już do lamusa. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2016, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi sie osobięscie podba taka kosteczka na zrobioną elewację http://www.jarosty.pl/plytkaelewacyjnakoral.h tml . Częściowo taką położyliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2016, 00:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Do przyklejania ocieplenia polecam stosowac klej do styropianu Knauf Therm EXPERT- jednoskładnikowy klej poliuretanowy, nie zawierający rozpuszczalników.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2016, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrą technologia do izolacji jest moim zdaniem mata termoizolacyjna, która odbija po prostu promieniowanie ciepła. Ta co mamy u siebie w domu to jest Alufox -alufox.pl. Cienka, łatwa i wygodna w montażu, nie jest podatna na powstawanie pleśni i jest wolna od różnych rakotwórczych substancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2016, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepiej wypada technologia natryskowa, zresztą poczytajcie sobie o technologii izolacji termicznej pianą poliuretanową. O wiele wydajniejsze niż użycie wełny czy styropianu:
http://izolacje-denex.pl/dlaczego-pur

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2016, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

To już trzeba sobie sprawdzić dokładne parametry produkty, jak ktoś nie wie co Wy budujecie to jak ma doradzić? My od jakiegoś czasu w remontach tego typu używamy produktów z Astex Puczyńscy jest to Polska firma, która coraz mocniej jest widoczna tutaj macie namiar można zobaczyć co mają w ofercie http://www.astex-tynki.pl/systemy-ocieplen/styropian/ i szukać, mówię to jako osoba, która na tych produktach pracowała co do ich właściwości zastrzeżeń również nie mam.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2016, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A powiedzcie mi, co sądzicie o wykorzystaniu w celu ocieplenia budynku tego rodzaju szklanych elewacji http://stefania.pl/fasady-szklane-wentylowane / ? Moim zdaniem nie tylko świetnie się prezentują, ale co więcej zapewniają także świetną wentylację, jak i stanowią dobrą warstwę izolacyjną.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2016, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam zajrzec na stronę GUNBu i sprawdzić, który styropian to zwykly bubel, niespelniajacy norm jakosci

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...
  • Jaki tynk? Liczba postów: 750 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Suprema Liczba postów: 367 Grupa: Robimy izol... A może warto zastanowić się tutaj nad izolacją natryskową? To bardzo dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie,wystarczy wybrać tylko firmę która się tym zajmie. W...
  • Jakiej firmy styropian-ocieplenie budynku Liczba postów: 24 Grupa: Robimy izol... Najlepiej kierować się jakością i parametrami. Na pewno nie należy kupować styropianów producentów chwalących się najniższymi cenami, gdyż mogą one nie mieć odp...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >